Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Keď raz budem veľká...

Príspevok v téme: Keď raz budem veľká...
jajka001_

Vždy boli situácie, keď som si povedala, že až budem "veľká", začnem robiť to alebo hento. Čas plynul a ja som už veľká a už som aj pozabúdala, čo som chcela a čo bolo vtedy pre mňa také dôležité. Určite aj vy ste na tom podobne. Skúste sem napísať, čo všetko odkladáte na "potom"...

ta3

Jooe Ker
naozaj ma tesi, ze rada citas moje prispevky a to hned z dvoch dovodov, ze snad Ta trochu rozptylim, lepsie naladim, mozno trochu tiez povzbudim a aj preto, ze to indikuje, ze moj roman, ktory sa chystam napisat bude citatelny, zazila som toho naozaj dost a myslim si, ze mam co ludom, najma zenam co povedat a mas pravdu, viem sa tesit aj z malickosti a to ma naplna radostou kazdu chvilu, mas pravdu, nikdy nemozeme vediet preco dany clovek reaguje prave nie najvhodnejsim sposobom, nevidime do jeho duse, preto nemali by sme ho hned za to odsudzovat, chvalim Ta za to, lebo zial v dnesnej dobe je primalo zhovievavosti, tolerantnosti, co medziludske vztahy vemi zhorsuje

Lenca45
blahozelam

Harper
su mi velmi sympaticke Tvoje hojdacky, zabudla som sa zmienit, ze aj ja sa kludne v parku pohojdam na detskych hojdackach do ktorych sa vpracem a moje deti len tak prevracaju ocami a to mam daleko viac rokov ako Ty, keby ludia viac zili a menej mysleli na konvencie, svet by bol okamzite o polovicu ruzovejsi a este ma napada jedna situacia, moj syn tazko manualne pracuje, tak si chce po praci telo zregenerovat plavanim a vodnou masazou v perlickovej vani, ja casto do centra volneho casu chodim s nim, ja nerada plavam v bazenu pre dospelych, lebo je tam vzdy plno ludi, zato vecer casto hodinu pred zaverecnou je detsky bazen s polmetrovou vodou, ktory prechazda v bazen pre vacsie deti s metrovou vodou uplne prazdny, tak ja chodim plavat tam a moj syn to nemoze prezit, ved ze je to bazen pre deti, no a co?, plavat v metrovej vode v bazene pre deti sa da, tak preo nie?, len zato ze sa to vola bazen pre deti? bolo by nieco ine, keby v bazene boli deti a ja by som im tam prekazala a zaberala miesto, ale ked je bazen uplne prazdny, no tak sa pytam preco nie?, no moj syn vidi iba to, ze to je bazen pre deti a bodka.

lenca45

Ja som si vzdy vravela ze:
- vikendy budu patrit rodine a oddychu, nie upratovaniu, nakupovaniu, nedobrovolnemu dreniu v zahrade a kolo domu
(splnila som si :))
- budem robit to, co ma bavi, kedy chcem - bez ohladu na to, co povedia ludia
- ze nebudem dceru navliekat do otrasnych ruzovych handier len preto, ze to robi xxx mamiciek
(coskoro si splnim)
- ze nebudem riesit nazory inych ludi, ktori nie su pre mna doleziti
- ze sa budem snazit zit inak ako moji rodicia (zatial sa mi dari :))
- ze sa nebudem bat povedat svoj nazor
(stale na tom pracujem :))
- a este mnoho dalsich veci

Jooe Ker

ta3
tvoje prispevky strasne rada citam , ocividne sa tesis z vlastnej existencie a z malickosti ,ktorych mame okolo seba vela ,ale niekedy ich prehliadame ,ty si si vybudovala v sebe osobnost ,ktora zacne ludi zaujimat
ja som sa musela naucit a stale sa ucim , ze za spravanim cloveka je vzdy nejake pozadie, ktore nepozname ,takze pokial ma niekto na***ie ,irituje snazim sa nereagovat
( i ked je to obcas problem he:)) )

ta3

Harper,
medzi nasimi krajinami je velky casovy posun, preto malokedy mozem reagovat okamzite

tak napriklad

hoci takmer vsetky zeny si holia nohy, ja to odmietam robit a kludne si obleciem sortky

jeden prsnik som davno stratila, ale nemam problem chodit po ulici bez podprsenky a teda aj bez protezky, ludia sa sice prizru, lebo to casto nevidia, ale mne to vobec nevadi, alebo na plavarni si kludne obleciem plavky bez kosikov

ak sa mi niekto na ulici z roznych dovodov paci, nemam problem vyslovit svoj obdiv hoci aj opacnemu pohlaviu

ked som s detmi v klube a hra ziva hudba, ja proste vtedy neobsedim a kludne sa sama vysantim aj na celkom prazdnom parkete

nemam rada, ked ma klamu, tak ak zistim, ze mi zle vydali alebo viac zaratali, okamzite to reklamujem, hoci sa casto jedna iba o par centov

v roznych situaciach ak citim nespravodlivost, okamzite sa ohradim, nemam problem hocikomu povedat hocico, nebojim sa povedat vlastny nazor aj ked viem, ze vsetci naokolo nebudu so mnou suhlasit

je toho urcite viac, ale momentalne si spominam iba na toto

Jooe Ker

prakticky pilotsky vycvik
napisat uhlie-mu par krasnych slov :-0
tlacit vlastne peniaze
ked ma napadne napisem ................

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Keď raz budem veľká... - Fórum - ZDRAVIE.sk