Ako zistiť, či je chlap ženatý

QGXV

požiadaj ho, nech ťa zoznámi s jeho rodičmi. Ak majú nevestu, tak by žiadali od syna vysvetlenie, ako to že prišiel s tebou na návštevu. Ak je z dediny, môžeš prípadne túžiť vidieť jeho rodný kraj a poprechádzať sa s ním po ulici tak, aby vás videli susedia, držiac sa za ruky :) Ak sa bude vyhovárať, bude to podozrivé

nartina

DOBRY DEN CHCEM SA PORADIT AKO BY SOM MOHLA ZISTIT CI JE MOJ PRIATEL ZENATY ALEBO NIE. ON TVRDY ZE NIEJE A JEDNY DAMA MI TVRDY OPAK ZE SI JU VZAL A MALI SVADBU ESTE SEPTEMBY A NEVIEM ZO ZISTIT AKO MAM POKRACOVAT DAKUJEM ZE RADU-

Tudle Dudle

Nooooo v podstate chce ist uz zajtra na kafe ,napozajtra ti ukaze kupene listky do kina (samozrejme na film ,kde lietaju patrony ,alebo sa aspon boxuju ,cize nic pre teba)
na napozajtra ti bude rozpravat ,aky je bohaty a ze ti ukaze svoj apartman ****+ ,alebo drahy Lexus
popripade ta v hoteli omraci kvalitnym alkoholickym napojom a ......
ono nemusi byt prave drahy hotel a luxusny Lexus ,to je len na ukazku ,proste ide po tebe ,ako motyl po kocke cukru

layla16

Mne ties jeden chalan nepovedal na otazku si zenaty? Povedal nie ale prezradil sa klamstvami a vyhovorkami na pracu ze pteto somnu nemoze byt lebo ma dost prace a byva inom meste ako ja ale mal auto uz ma to napadlo na to este si vymyslel priezvisko ale u neho v praci som zistila ze uplne jak mi. povedal a nakoniec sa mi priznal ze. mu mam odpustit mi napisal a ze uz radcej na tu zoznamku nebude chodit kde sme sa spoznali a mna to mrzelo ale asi aj jeho ze mi ublizil lebo vedel ze ho.mam rada kolko krat sme sa stretavali 3roky aj sex bol a kolko krat aj nebol bola snim sranda ale uz koncim taketo.zoznamky kazdy tam.len klame a tvari sa ze.je to v pohode aj ked obaja vieme ze ich to sere.. :) vam rafim overte ich pametajte si cich slova oni si ich uz nepametaju preto zabubudnu co uz pred tim vraveli a tak zistite ze klame... vela stastia

*adka*

pri prvom stretnuti len tazko zistis, ci je zenaty... ja keby som mala podozrenie, tak by som ho normalne surovo spehovala! ale tak aby sa to nedozvedel :))) Mimochodom, zenatych "nemusim", hrat vzdy druhe husle... tak od toho je moja sebaucta na vyssej urovni :) Mimochodom, zatial vzdy ked mi nejaky zenac nadbiehal, na rovinu sa priznal, ze je zenaty...