moze byt prva laska na cely zivot?

tulinka

jaj jasne ja tu nehovorim o ziadnom kur,,ni alebo co ,, keby chcem mohla som svojho chalana podviest 100krat a neurbila som to ani raz aj ked on mna podviedol a prepacila som zato ze ho lubim ,,, len proste som rozmyslala nad tym ci to moze vydrzat ked sme este taki maldi a bude trvat dlho kym spolu zacneme co i len byvat lebo ja chcem ist na vysku on nie a toto vsetko ,, takze nesud ma kym ma nepoznas ,,, a to ze sa chcem bavit ano chcem sa bavit s kamaratmi ale to neznamena ze mam potrebu ho podvadzat ,, ja na take niesom ,, a nidky by som to neubila ani cloveku ktoreho nelubim ze by som ho podviedla pretoze je to ubohe ,,

Poison

poznám takých ľudí ako si ty.. dosiahnu 18-tku a už sa búchajú po hrudi že už môžu piť, veď už majú 18 rokov... tvoja posledná veta len potvrdzuje moje predchádzajúce príspevky... niet čo dodať..

tulinka

nie ja nemyslim kurvenie ,,, ja myslim vsetky moje plany ake som kedy mala ,,, spoznat svet bavit sa s kamaratmi ,,, s ktorymi sa uz velmi nebavim akoze sem tam si vyjdem von ale ked pijem alebo co tak moj priatel sa hneva a ja to chapem ale proste mam na to vek ,,, nepotrebujem spat s niekym inym o to nejde a ani by som ho v zivote nepodviedla len som rozmyslala aky by som vztah s niekym inym ,,, kto sa chova inak ako on a tak ,,, ci je pre mna pravy on alebo niekto uplne iny ,,

cinkaa

Bubu... Ina doba, ale ludia rovnaki. Myslis, ze kedysi nevera a rozvody neboli a nasi rodicia su spolu 50 rokov len tak, lebo taka je doba? Zalezi len na ludoch.

Poison

Bubu - A čo iné by to tak asi mohlo byť ? Vieš .. ľudské myslenie a konanie je nevyspytateľné a zvlášť to ženské.Keď sa žena zblázni, tak šmahom ruky je ochotná zničiť všetko a všetkých okolo seba. Jednoducho ide aj cez mrtvoly. Nič ju nezaujíma, nič nezastaví. Pre zážitok, pre okamih zničí všetko,napr. vzťah čo pracne budovala i niekoľko rokov a to všetko iba pre takú sprostosť ako šteklenie motýlikov v podbrušku....

Bubu....

Skus upresnit co ine ta taha? A verim ze to nieje nevera ako niekto spomina, nieco nove nemusi hned znamenat kurvit sa s inym.

cinkaa

Poison ma pravdu...

Ano, prva laska moze trvat cely zivot. Nasi spolu zacali chodit ako 16 a 20 rocni a teraz oslavuju 50te vyrocie svadby.

Ja som bola s prvym zasnubena, ale nevydrzalo nam to, pre vonkajsie vplyvy, s ktorymi som nic nemohla robit (jeho uzasna rodina). Teraz som vydata za svoju najvacsiu lasku a som velmi stastna.