Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zuby - hnisavý vačok

Príspevok v téme: Zuby - hnisavý vačok
anonym_2137

Môjmu synovi sa spravil na zube na koreni vačok, zubárka mu ho otvorila, nechala ho otvorený a odvtedy už má zasiahnutý tretí zub. Nič sa s tým nerobí, má to otvorené. To chápem, keby sa zavreli, tak by mu to mohlo opäť hnisať. Sama zubárka sa čuduje z čoho sa mu to robí, no ja by som Vás chcela poprosiť, ak ste mali podobný problém, ako ste si pomohli. Ďakujem

gabirka

ZUBARKA MI NECHALA AKOZE VYHNIT ZUB LEBO MI VYPADLA BLOMBA A ANI NEBOLEL TRHANIE BY BOLO TAZKE KEDZE TEN ZUB NEM AZA CO UCHYTIT A ANI BLOMBA BY NEMALA KDE DRZAT...ZUB SA MI MROZDRVIL OSTAL TAM KUSOK ALE ZARASTOL MI DASNOM A ZDA SA MI ZE SA MI TAM TVORI AJ VACOK MAM TAM ZNUTRA TAKU BUBLINKU,AKO POSTUPJE ZUBAR V TAKOMTO PRIPADE?ALE NEBOLI MA NIC.DAKUJEM

anonym_2137

Dnes som bola v lekárni, chcela som mu tam niečo kúpiť na to. No lekárnička mi povedala, že ak je to čerstvé / v poradí tretí zub mu len v piatok rozvrtala/, nemajú sa robiť žiadne výplachy, iba to má vycucávať. A až tak na tretí deň môže vyplachovať a to len repíkom. Tak len toľko viem. Dúfam, že to nebude pokračovať, toho sa najviac obávam, preto som chcela Vaše názory.Ďakujem

RNG

Rozne oxidacne cinitele samozrejme pomozu, lebo tak isto ako striebro zabijaju mikroby rozneho druhu. Medzi oxidatory patria napr peroxidy, chlorany a chloritany(zname ako MMS1 a MMS2, hoci sa jedna vlastne o bielidla a dezinfekcne prostriedky, davno zname a pouzivane na sterilizaciu dosial ale len na vonkajsie, dnes uz aj na vnutornu v alternativnej medicine), tiez ozonove terapie, hyperbaricky kyslik a podobne.
Stiebro ma tu vyhodu, ze sa da vtlacit iontoforezou do tkaniva hlboko, takze nie je to len povrchove pouzitie a da sa pouzit na znicenie mikrobov aj do hlbky, cez kozu alebo neporusenu sliznicu, bez rezania.A aplikacia je velmi jednoducha, staci na to akykolvek strieborny predmet a bateria, samozrejme najlepsie je ciste striebro, ale ani zliatina s medou(925) nie je zla, lebo aj samotna med je v tele potrebna a tiez ciastocne sterilizuje.

kuko1

Ano presne to som myslela a potom daj vedieť či to pomohlo. Ešte by pomohlo vycuckávať hnis z diery pomocou jazyka a podtlaku. Preto je tá diera, aby to šlo všetko von.

anonym_2137

Kuko1-Takže peroxid vodíka nie? To ma napadlo preto, že kamarátku bolel zub / alebo ďasno?/ a zubár jej poradil to. A čajovník to mám doma, taká mala fľaštička, mentolová, tak neviem, jedine nakvapkať do vody.Dík
RNG-lyžičku striebornú nemám, ešte tak retiazku, to asi nepôjde:)

kuko1

Podľa mňa nie, ale možno olej z čajovníka. Písali o ňom dosť veľa ale vlastné skúsenosti nemám. Lieči len poškodené miesto a nezasahuje do zdravého. Peroxidom zničíš všetko! Neblbni. No a studené obklady...mäsko z mraziaku zabalené v plienke.

anonym_2137

RNG práve idem z Vašej stránky, kde som Vám písala, idem sa teda ešte pozrieť ako píšete. Ďakujem. A ešte ma napadlo, čo tak vyplachovať s peroxidom vodíka? Nepomôže?

kuko1

Ja som tak mala rozvŕtaný nesprávny zub a 3 dni som len pripúchala, až mi museli nadrezať ďasno aby to vytieklo. No bohužiaľ aj to nadrezané bolo zle urobené a tak mi opuchol aj krk. Pohotovosť ma poslala na pohotovosť do krajskej nemocnice, kde sa čudovali čo to vlastne znamená? Zobrali ma a konečne urobili rengen a vytrhli správny zub. Vytieklo mi nesmierne množstvo hnisu a dali mi antibiotika. Takto pracuje naše zdravotníctvo. Všade som platila za výkon len v tej krajskej nemocnici ( cca 50 km od bydliska) som nič nemusela.

RNG

Ja som taky problem osobne riesil uz viackrat iontoforezou striebra takto, vyhladaj si cez Google.sk pod rng,zapal, hnisania a striebro.
Nakazu treba vyhubit, nielen sa spoliehat, ze to telo nejak vyplavi samo.
A zialbohu atb nie je odpoved na mnohe nakazy.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zuby - hnisavý vačok - Fórum - ZDRAVIE.sk