Kvapky Rivotril skusenosti

Príspevok v téme: Kvapky Rivotril skusenosti
Jana I.

ahojte, chcem sa opýtať, či niekto berie kvapky rivotril ? ste spokojní s nimi a kvôli čomu ich beriete ?

a či niekto nevie povedať, aký je rozdiel medzi tabletkami FRONTIN a kvapkami RIVOTRIL ?

lebo mám problémy z väčšieho mnostva ľudí, mám pocit, že sa každý na mna pozerá a dreveniem..verejne vystupiť a rozprávať je nemožné...volakedy mi neurologička predpísala frontin a bola som spokojná. Nebrala som ho pravidelne, len pred nejakou udalosťou. Ale dnes som bola prvý krát u psychiatričky a tá mi predpísala rivotril 3 kvapky pred nejakou udalosťou...tak neviem, bojím sa toho lieku a zmeny..a dá sa šoférovať pri tom ?

dakujem moc...

bublina2016

rivotrilu sa netreba bat, su to skvele kvapky, neoblbuju, len uvolnia napatie, da sa v pohode soferovat a niesu navykove, odporucam

hňup

Ja berem rivotril viac ako rok a nie som na tom zavisly. Ale moze to byt individualne. Ja ich berem preto, lebo to patri medzi legalne drogy a platim iba za recept :) Ale cakat potom mesiac kym mozem ist za psychosom sa da vydrzat, teda aspon pre mna.

fksdfmjsdlfj

Nech žije RIVOTRIL!!! Minule som si dal 3 tablety tie malé 0,2 mg a normálne mi zdrevenela huba, ani rozprávať som nevedel a to že som skoro všetko postrácal vonku, tak je už fakt haluz môžem povedať :D
Ak chcete niekoho, kto si pevne stojí za svojimi názormi oblbnúť, tak odporúčam toto

kopýtko

Mám prosbu, vie mi niekto napísať čo sa stane pri príliš vysokej dávke? myslím tím naraz viac ako 10 kvapiek možno 15 zdá sa mi že sa tímpredávkovava mama, ale má spomaľenú motoriku, nevládze chodiť a vyhovára sa na bolesti v krížoch, má nižší tlak, neviem ako jej v tom mám zabrániť, dokonca píšete že sú to navikové látky. Poradte m prosím.

Last unicorn

Ahoj RNG, mohol by si mi posim poslat kontakt na seba na moj email? Velmi rada by som ti napisala a zaroven sa poradila o uzivani niektorych pripravkoch. Dakujem velmi pekne za odpoved!

RNG

Moja zena berie na podobne situacie vytazok z lubovnika/st Johns Wort, ale taky co ma ovsah 0.3% hypericinu a zaroven 3% hyperforinu. ! gram ti tak da 3 mg hypericinu a 30 mg hyperforinu. Zaberie to asi po 2 hodinach, ucinok trva minimalne 8 hodin, mechanizmus je SSRI, a ciastocne aj SNRI a na GABA receptory. Nie je to navykove, takze odporucam brat len v pripade potreby, nie pravidelne, hoci to nie je vobec navykove a v danej dennej davke nema ziadne skodlive postranne ucinky.
Mozete to najst napr v iherb.com(alebo inde) pod firmou Paradise , St. John's Wort,
tiez produkt firmy Eclectic Institute, pod menom St John's Wort.

Nika957

Ahojte dnes som bola u novej psychiatricky kedze stou druhou som nebola spokojna 6 rokov mi predpisovala ten isty liek nakonec ma chcela poslat na liecenie zevraj ine lieky niesu na moju diagnostiku..dnes som dostala od pani doktorky kvapki rivotril rano 3 kvapky vecer 5 a ked mam velmi silne uzkosti mozem si dat v poobede este 3 ..predtym som brala rudotel ale zevraj je navykovy tak mi ho vymenila za tento povedala ze sa nemam nicoho obavat predpisala mi aj serlift najprv len tyzden polku potom jednu celu na vecer aby som nemala nejake vedlasie ucinky tak som zvedava ako to dopadne inak mam depresivnu alteraciu,fobiu z ludi,uzkosti nepokoj..