Bolesť pri erekcii

Príspevok v téme: Bolesť pri erekcii
Christie24

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať či nemáte niekto skúsenosť s bolesťou v podbrušku, ktorá prichádza pri stoporení penisu keď sa nachádza v slipoch a nemá možnosť úplného stoporenia, myslím tým keď mu bránia slipy a podobne... tzv. stoporenia "na vzduchu" :D alebo ako to nazvať čo najzrozumitelnejšie... keď slipy nebránia, táto bolesť sa neobjavuje... je to dosť krčovitá bolesť, ktorá sa uvolní až po ejakulácií alebo po viacerých hodinách spánku

môže to znamenať nejaké upchávanie ejakulátom alebo také niečo?

sportuzdar

Pozdravujem, si žena alebo muž? Lebo vystupuješ ako žena a hovoríš o erekcii ako muž. Takže si najprv ujasnime tvoje pohlavie. :-)

adamko pan

Cau, ja si myslim, ze mas problem s prostatou.. Pokial je bolest v podbrusku, tam by nemal byt problem so zatuhnutym ejakulatom ani nic podobne..:D tak penis nefunguje.. kukni sem, mozno najdes odpoved, ale radim zabehnut za urologom. nehanbi sa, za 5 minut budes vediet, co ti je.. clanky:
ako vznika bolest pri erekcii --- -odkaz odstránený-

a ak by si chcel vediet, co sa bude diat u lekara, citaj tu --- www.vimax.cz

versace

Želám pekný deň všetkým ,obraciam sa na vás s prosbou o pomoc.Už mesiac mám bolesti v pravom podbrušku najprv tá bolesť bola par centimetrov v pravo pod bruškom a neskor sa presunula nižšie na pravo až k slabine.Muím povedať že tá bolesť je intenzívnejšia keď si čupnem a pobolieva má aj pravý semenník.Moj urológ mi urobil vyšetrenia a vravel že on nič nevidí že som v poriadku.Oslovil som aj chrurgiu kde ma aj hospitalizovali a urobili CT vyšetrenie kde tiež nič nenašli.Bolesť ale stále pretrváva a ja už neviem na koho sa mám obrátiť aby mi pomohol.Chcem ešte uviesť že som podstúpil aj gastro vyšetrenie ako gastroskopiu aj kolonoskopiu a všetko je negatívne.Prvá bolesť sa objavila po pohlavnom stiku s priateľkou od vtedy to pokračuje.Ďakujem za odpoveď

janekMY33

tim sa netrap.bolestiva erekcia sa prejavuje u vela chalanou a biva to vecinou ked ti moc dlho stoji a nemasturbujes.Ale pozor ked ti stoji a nic stim nebudes robit moze sa kludne stat ze casom budes impotentni