Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyhra 5 mil. euro.

Lulu2011

hypoteku by som tiez zaplatila, ako som toto nespomenula? :))) najvacsia slučka na krku, obera ma o radost do zivota, najhorsie je, ze pokial nevyhrajem na sportke tak sa splati niekedy pred dochodkom, to je ta dnesna uzasna doba, s drblymi urokovými percentami a nizkymi mzdami

doubledog

nemam take velke dlhy, takze to by mi bohate stacilo na ich vyplatenie.

ale pravdupovediac, lepsie bude, ak taku sumu nikdy nevyhram, take peniaze cloveka zvazuju a su s nimi spojene dost velke starosti, hlavne to poznaci medziludske vztahy.
a ja chcem mat svoj klud na svoju rodinu a svoje zaujmy.

ta3

BJ
no, z 5 mil € moze zaplatit aj cele :-)), btw, Ty by si co robil s takym mnozstvo prachov?, prezrad, ciste teoreticky vsakze, aj ked zazraky sa deju, ja som vyhrala prvu cenu na sportke, dokonca navyse s premiou, za totaca to neboli miliony, ale na tu dobu tiez slusna kopa penazi, takze zase az take nemozne to nie je, ja uz vlastne razim teoriu, ze vsetko je mozne, vtedy sa clovek urcite menej pomyli ako ked tvrdi, ze nieco mozne nie je a este musim dodat, ze takato necakana vyhra je podmienena cimsi, ak mas stastie v laske, nemozes mat v hre, hovori sa to a v mojom pripade sa to 100% potvrdilo :-))

ta3

Bibba,
no ano, tym vasnivejsim povaham by sa to veru mohlo aj stat

Doubledog,
no Ty si tomu dal, vraj rozflakal totalne dekadentnym sposobom a ja som mala dojem, ze Ty si velmi zodpovedny clovek, ale neboj, si tak este sympatickejsi, lebo mat nejake odchylky od seriozneho normalu je velmi ludske, ja sa tiez povazujem za serioznu, urcite to vies, ale aj ja mam vseliake zavislosti, najnovsie ma hneva zavislost na vyprazanych hranolkach, darmo som si vedoma, ze to nie je zdrave jedlo, najma ak sa konzumuje kazdy den, doma ich nerobim lebo to naozaj nie je zdrave jedlo, ale skoro denne chodim do mesta a aj ked si doma poviem, ze dnes odolam, este sa tak nestalo, obchod je priamo na hlavnej obchodnej ulici, takze vyhnut sa mu je tazko a ked idem popred neho, je to proste silny magnet, ja tam musim vojst

doubledog

vyplatil by som dlhy, cast by som rozflakal totalne dekadentnym sposobom a ak by som este potom vladal, tak by som rozbehol vlastne podnikanie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.