Vyhra 5 mil. euro.

pozri-

...ja som ho otrvorila ale jasne ze som na neho nereagovala-ved uz mam vsetky izby vytapetovane -tak na co mi bude dalsich 9,4 mil.jedine ze by som ho odviezla do zberu ako pise UHLIE ked tak dobre platia za papier :))))

pozri-

...ja nejak na vyhri neverim-ale keby som vyhrala tolko penazi urcite by som vedela co s nimi :))))

inak pred casom som dostala takyto velmi lakavi mail

Drahý priateľovi,

Som Leroy Katungi barrister, advokát a rád by som s vami podeliť o veľmi dôležité obchodnú ponuku, ktorá bude vzájomne výhodné pre nás oboch.
Zomrelých môj klient, ktorý má rovnaké priezvisko ako vy, ktorí tu v po sa označujú ako môj klient neskoro, zomrel 1. októbra 2009, on a jeho manželky a jediná dcéra zapojený do dopravnej nehody, zatiaľ čo navštíviť susednej krajine na dovolenku.

Do môjho najlepšieho vedomia, pred jeho smrťou, on investičný vklad v celkovej výške viac ako 9,4 milióna amerických dolárov sa hlavnou bankou tu a teraz sa ma spýtal, aby najbližším príbuzným, ak existuje, alebo majetku sa potom vráti do vlády, a tak sa stratil. Môj návrh je, že si nechá predložiť pre túto úlohu tak, že dokumentácia môže byť spracovaná a platby vo váš prospech.

Ja by som chcel, aby ste znovu potvrdiť tieto informácie nižšie, takže si môžete byť istí, že som kontaktoval tú správnu osobu.

Názov :................
Priezvisko Meno ........
Krajina pôvodu .......

S pozdravom,
Leroy Katungi

marha

inac ako uplne prve, pred otvorenim temy, som si myslel ze nikomu dosiel ten podvodny (nigerijsky?) email ze vyhral 5 mil eur :D

slnečnicaa

Ako prve by som dosla do banky, hodila im na stol par € na vyplatenie hypoteky:-) Investovala by som do nehnutelnosti v nejakych prijemnych dovolenkovych destinaciach a do vlastneho podnikania. Este by som mozno chodila aj do prace, ale asi inym stylom, nie ze nahanat sa stiknut do deviatej a podobne voloviny, ktore ma otravuju. To by ma ale vyhodili:-)Co sa tyka charity, urcite by som nikomu nedala peniaze, skor ten materialny tovar-nejake oblecko, jedlo, zariadenie, hracky, teda co by potrebovali. Cast penazi by som dala bratovi a partiu by som pozvala na velku zurku niekam na Novy Zeland :-)

Lulu2011

Deria - ani ja len tak, musela by som toho cloveka spon trosku poznat, aj prostredie v ktorom sa pohybuje, nech nevyjdu navnivoc