Vyhra 5 mil. euro.

Lulu2011

Deria - ano je to tak, vyrovnana mysel pritahuje len dobre veci, aj ja som mala obdobie ked peniaze boli dostatok na normalne prezitie a vtedy sa mi darilo, proste som bola kludna, nedepkovalo ma nic a nic sa ani nekazilo, teraz som to asi njako pokazila :))) ale uz sa snazim mysliet viac pozitivne :D

Lulu2011

marha - co si skusil? popis blizsie

napr.tu v KE raz jeden neznamy dobrodinec venoval byt rodine s viacerými detmi, nechcel byt menovany, urobil to len tak, je to krásne, niekedy sa dozvies len tak z rozpravnia ludi, kto ju potrebuje, alebo ti na ulici vpadne do oka clovek skloneny s pokorou a budes vediet, ze to je on

Deria

lulu, tie zakonitosti pozorujem uz dlhsiu dobu, je to naozaj zaujimave. ja som len raz vyhrala peniaze a hadaj kedy! prave v case, ked som prave obdrzala jednu väcsiu sumu penazi. alebo... cakala som na jednu ponuku, v ktoru som verila, ze pride a co sa nestalo, prisla a snou viacere! alebo naopak, mala som obdobie ze jedna smola za druhou. ale sama som si na vine, nemala som zufat a fnukat.

Lulu2011

marha - ci funguju padajuce hviezdy? ta tradicia funguje ako placebo, uvidis padajucu hviezdu, zachveje sa ti zaludok od ocakavania dobreho, myslou prebehne: "Co ked?" a myslis na to, kedy ti nieco prijemne tato situacia do zivota prinesie, si dobre naladený, lebo si ju videl a ocakavs dobre a pride dobre, nieco sa podari a ty si povies, ze padajuca hviezda priniesla stastie a to nie ona, ale tvoje presvedcenie v jej moc, tak moze clovek verit prakticky v cokolvek

marha

Lulu2011

no take tety s notabene, tiez by som rad vedel ktorej by sa najviac zisla pomoc..
neviem preco, ale len tak z "haluze" by som aspon raz v zivote chcel vidiet usmev na tvari niekoho neznameho.. teda napr ze idem okolo a pomozem niekomu takym sposobom, ze mu to zmeni zivot (z ulice do domova) teda nieco co ich nakopne, nieco co ich vytiahne z vody, budu sice este mokri, ale to nevadi, lebo uz sa budu vediet ususit aj sami..

problem je ze neviem ako si vybat spravneho adepta na taky dar ( a nemam premyslene ako taky dar uskutocnit este )

bolo by to sice nelogicke, az sialene, ale nevidim v tom problem.. konieckoncov ak by to robil kazdy, tak by z toho bola retazova reakcia :)

prsote aspon 1 naozaj velky a dobry skutok za zivot (pomoc inemu, neznamemu, vo forme akej by to sam sebe nezvladol dopriat)

raz som to aj skusil, lenze neviem ci som zvolil spravny postup a neviem ci to malo vobec nejaky efekt... co je skoda no.. ale nevadi, mozno nabuduce :D

marha

snivanie nie je zle :)

tiez si myslim ze je to skor prospesne.

alebo funguju padajuce hviezdy? v istom slova zmysle ano - pomaha nam to utriedit myslienky (mozno prave aj snivanie)

clovek sniva a ako starne, uvedomi si ze ten sen moze preniest na skutocnost :) ak teda nesniva ze podpali Slnko alebo co :) a potom je to zvlastny pocit..

podla mna je hlavne, aby clovek nasiel stastie, ci uz v tom budu peniaze hrat podstatnu alebo minoritnu rolu, to je asu jedno. idealne je, ak ziadnu :)

inac sny - tie mame vdaka fantazie a fantazia, to je najsilnejsia zbran cloveka akou kedy disponoval :)

Lulu2011

Deria - ked si vsima clovek zivot, zisti urcite zakonitosti :) ale inak mam ho precitaneho a kopu dalsich knih, take energie su sranda vec, nevidime ich, ale vazne maju moc, preto sa treba usmievat a tesit zo zivota, co najviac, nech život citi, ze chceme len to dobre, aj ked je to niekedy velmi tazke

Lulu2011

marha - my mame s muzom take snivajuce vecere, clovek musi snivat, robi to zivot krajsim :)

inak moj muz povedal, ze by nechcel byt extremne bohaty, ze stratit sny je este horsie ako vyhrat

ano mas pravdu, preto by som nedala peniaze nejakej pofidernej organizacii, ale napr. zalozila ucet nejakemu dietatu z domova, kde by boli peniaze len jeho po dovrseni 18 rokov, alebo by som kupila dovolenku choremu cloveku, ci jednej pani, ktorá predava nota bene u nas v meste a citala som v tom casopise jej zivotny pribeh a viem, ze by ich vyuzila dobre a nemusela by v horucave, ci zime vo svojich rokoch pokorne stat na rohu ulice, ked clovek chce snad s uprimnym srdcom natrafi na spravneho cloveka, ktorý to potrebuje, len hlavne sa nezlakat pofidernou organizaciou, kde mjitel zhrabne peniaze na vozenie sa po kanaroch

marha

mal som obrovske stastie, no dokazal by som to 10 nasobne lepsie vyuzit, takto spatnym pohladom :D

ja neviem ci to je stastie, alebo umenie.

ja si myslim ze stastie :D nepripustim si ze som taky dobry :P :D ved ja prakticky nic nerobim, okrem toho ze myslim pozitivne a dari sa tak uspokojivo..

sice nie vzdy, ale z dlhodobeho hladiska ano. aspon zatial :)

alebo som na seba velmi prisny.