mam vyginalnu mykozu alebo nie?

Príspevok v téme: mam vyginalnu mykozu alebo nie?
kika5646

Dobry den chcem sa opytat ci mam podla vas mykozu-uz dost dlho ma trapi husty bieli vytok nie priesvitny!niekedy som mala aj svrbenia a to sa nedalo vydrzat tak som si kupila mycomax 150 svrbenie aj vytok prestali ale vytok sa mi po 3 dnoch vratil.pred par dnami som mycomax uzila znovu ale vytok nepresiel vobec teda ziadna zmena.par hodin pred menstruaciou mi vytok zmizne a kramy mam normalne..potom den po menstruacii nemam vytok a ptm zas kazdy den az do menstruacie.v noci a rano ekd vstanem vytok nemam ale inac ho mam cely den az do vecera.citala som ze to ma nieco z ovulaciou ale cely mesiac ? a to mam 15 ...prosim poradte mi co to podla vas je ci je to normalne alebo je to mykoza aj ked ma nic nesvrbi,nepali ale ten vytok mi vadi!!

brona45698

ked uz mas akykolvek problem gynekolog, ja preventivne uzivam wobenzym mala som planenie svrbenie vytoky etc teraz to preslo chybali mi enzymy

macka26

tak povies, ze pohlavny styk ako taky si este nemala, plnohodnotny... ale pokus o styk bol, cize nie je vylucene ci pannou si alebo nie.. a povedala by som vtipne, ze ved si moze tuto otazku zodpovedat sam, tym ze sa pozrie a je to ...

srdiečko

macka26 ..ved jasne ale nasli sa uz aj tak ylen ked sa ma opyta tak ani neviem co mu mam odpovedat som nie som ,, technicky uz nie ... ale prakticky to cele do mna nevoslo nikdy ...

macka26

srdiecko.. a preco by ta mal vysmiat? nevidim ziaden dovod na to, aby sa lekar smial pacientke za to , ze je panna... alebo ze popripade nie je...

srdiečko

Používateľ
Laurina22 ano ved urobim si o nom svoj nazor... :)) a laurina22 ano tak to mas pravdu len ja som asi kozervatina ze sex po svadbe a nechcem aby ma nechal trebars po mesiaci asi by som to nezvladla, chcem sa oddat iba jednemu aj ked viem ze je to v dnesnej dobe absurdita.

srdiečko

macka26 ved jasne viem uvidim len chcem ist k niekomu kt.by si trebars nerobil zo mna prcu a tak mam 19a vyzeram aj tak na svoj vek mlado a stretla somsa uz s pripadom ze lekar vysmial dievca, LEN musim nabrat odvahu tam ist a dufam ze najdem nejakeho dobreho

Laurina22

Srdiecko,ci je doky dobry,to zistis,az ked budes u neho.

Na rady moc nedavaj,pre kazdu zenu slovo "dobry" znamena nieco ine.

macka26

ale srdiecko... je tam toho. v dnesnej dobe je skutocne malo kto ostava v partnerstve s tym, s kym o panenstvo pride...

srdiečko

...ano ale mna to tak mrzi ze uz nie som ... a prkaticky ja by sm uz aj chcela mat sex a aj ho mam mat aj s kym ale ja som taka citlivka ze ked ma opusti do smrti by som si vycitala ze som mu dala to co mozem dat iba jednemu to hobori moje vnutro ale ked sa hormony vzburia tak uz na vnutro nedbaju a deje sa to ze som uz asi o nu prisla :(((

odpovedam

srdiecko, ked uz blanu nemas, to znamena, ze nie je prekazka v tom, aby ti lekar nemohol robit vysetrenie normalne. Pre teba to urcite bude lepsie, ak ta bude moct lekar poriadne vysetrit. Ved keby ta nieco bolelo, tak to lekarovi povies a on ta vysetri inak. Ak mas problemy, tak je lepsie ist. Bez ohladu na to, ci si alebo nie si panna.