Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

riesenie bielych vytokov z posvy !

Príspevok v téme: riesenie bielych vytokov z posvy !
kika5646

vsimla som si ze je tu dost tem ohladom mykozi tak pridam dalsiu.. uz dlhsie ma trapi bieli vytok z posvy nie hrudkovity(podoba sa na spermie :D) a mam ho cely den a kazdy den.gynekologicka mi povedala ze ked to nesvrbi,nepali mykoza to nieje a ze mam prestan nosti tanga ktore nosim uz niekolko mesiacov a mam zacat s probiotikami a kyselinovou mliecnou-na to sa viaze moja otazka ci kys. mliecnu ziskam z mlieka,jogurtov.. a este som si precitala ze kys. mliecna obsahuje vela sacharidou a je potrebny ich prijem cize je to opacne ako pri v. mykoze!pred tym som mala mykozu ale 2x som uzila mycomax a prvykrat prestalo svrbenie a doteraz som si myslela ze vytok je mikotycky tak som uzila druhu a vytok mam stale ten isty uplne biely ale uz nie hrudkovity cize mykoza to asi nebude a chybaju mi sacharidy co je logicke kedze som sa vyhybala jogurtom ... zaujimal by ma vas nazor ci mate nieco podobne. dakujem

odpovedam

kyselinu mliecnu produkuju bakterie v posve. Ak si ich chces "zaobstarat", kup si vaginalne cipky s ich obsahom. Gynocaps su bez lekarskeho predpisu, stoja cca 7€ a vydrzia dva tyzdne, ak si kazdy vecer das do posvy jednu. Vytok by sa vsak pocas cyklu mal menit.

Pocas ovulacie by mal byt priesvitny a riedky - ulahcuje tak potencialne cestu spermii k vajicku.

Pocas neplodnych dni by mal byt hustejsi a biely, aby naopak, zabranoval preniku spermii cez krcok maternice.

sydney

ak mas ovulaciu,tak je to normalne,pytala som sa na to aj svojho gynekologa a ma to tak byt (ak to teda nesvrbi,len praobycajny vytok)

araz

čím sa umývaš?ja som sa dole umývala mydlom,ktorým som umývala celé telo a mala som tiež výtok stále.Potom som kdesi čítala, že to može byť z toho a teraz sa dole umývam len čistou vodou a mám po probléme

kika5646

muchacc jj mam chut na sex a v noci ten vytok nemam ale cez den ano a to bude asi tym ze sa hybem a tak...a myslim na sex ale neviem ci ten vytok bude zo vzrusenia cely den :D a to mam 14 :D

muchacc

Ak si sa vyhybala jogurtom, tak z toho ti chybat sacharidu urcite nebudu. Jogurt ich obsahuje minimum. Zakysane mliecne vyrobky obsahuju minimum sacharidov.
Ten vytok moze byt prirodzeny. Hlupa otazka, ale nemas cely den chut na sex? Nie je ten vytok z dovodu sexualneho vzrusenia, napatia?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

riesenie bielych vytokov z posvy ! - Fórum - ZDRAVIE.sk