Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

roaccutane a vase skusenosti

leontyna

ja som brala tiez roaccutane, dokonca dvakrat (v urcitych pripadoch sa liecba opakuje), lebo som mala fakt najtazsiu formu akne, okamzite ma hospitalizovali a davali infuzie, take tazke. No a zabralo. Roaccutane urcite zaberie kazdemu! do dvoch tyzdnov prve vysledky. Ale tiez suhlasim so silvuskach ze to lieci len dosledok, treba hladat pricinu! Inak som neziaduce ucinky nastastie moc nemala, iba vysusene pery, sliznice (obcas mi sla krv z nosa a zilky v ociach), no a vlasy som si mohla umyvat raz za dva tyzdne :D som nechapala, ja, ktora si umyvala kazdy den.. proste mastnota z pleti aj vlasov bola prec pocas uzivania.

werasofia

ahojko ..no ja mam s roaccutanom len a len dobré skusenosti. trapila som sa s akne a neskutocne hroznou pletou od 15tich, a trpela som tym 8 rokov, pouzívala som vselijaké maste a uplne vsetko od kozného, drahu kozmetiku a nic..proste viem ze roaccutane je silny liek, ktory posobí aj na pecen,ale ktoré lieky su v dnesnej dobe blahoprajné pre pecen?jediné co mi naozaj pomohlo bolo toto, z neziaducich ucinkov som mala len vysusenejsie pery a na to som pouzivala balzam, cize ziadna veda..uz je to rok a pol co neberiem roaccutane a plet mam hladku ako detska ritka:Dcize maximalna spokojnost, vyssie sebavedomie a konecne ziadny problem s akne.Dokonca aj ked mam svoje dni, tak mam na tvari max. jednu vyrazku.Keby som mala íst znova do toho tak nevaham ani minutku.fakt je to jediné co mi pomohlo, cize ja len odporucam.

Juls

je to úžasný liek, síce ma veľa vedľajších nežiaducich účinkov, zvyšuje cholesterol a musíš chodiť na pravidelné testy, pomohol mi a konečne vyzerám ako človek. Už ho neberiem asi 4 mesiace a stále sa mi to nevracia...

tpch

Roaccutane je jediny liek, ktory ma schopnost natrvalo vyliecit akne. Akne sa vracia max. v 10% pripadov, a to hlavne u mladsich pacientov, kde este burlivo prebiehaju hormonalne lieky. Ja mam skusenost vynikajucu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

roaccutane a vase skusenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk