Male sikovne auto do mesta pre zenu

enrikap99

Pozri si v bazare,v aaačku to maš fajn, nastavíš si filter a vyberieš si podla parametrov. Ja som s jazdeným spokojna, mam malého Opla.

alenka_radska

V najblizsej dobe ma tiez caka vyberanie auta- pre mna len na cesty do prace, cca 20 km do mesta. Chcela by som take akurat auto, abysom s nim v pohode zaparkovala vsade v meste :)

0mega

No hej, mas pravdu, ale auto ta tiez nemoze napadnut :) len zrazit ;) porpipate ti moze napadnut, chapes ako to myslim?

A teraz ti tam otazku, preto vieSt a preco nie vieZt ?

uhlie

Omega,

ja nikoho neosocujem. Len sa snazim predstavit si, co sa skryva za danou vetou.

V aute sa da ist, jazdit, alebo v nom da viest.

Ak by niekto chcel ist, alebo jazdit na aute, tak by musel mat druhe auto, alebo skateboard, ktorym by jazdil po tom prvom aute.

Ak by niekto chcel chodit autom, tak by auto muselo mat nejake nohy namiesto kolies a slapalo by po ulici. Mozno aj take auta casom budu.

0mega

uhlie

prositm ta,
ak TA napada Flinstonovske auto, tak si na tom zle.
ak TI napada ako osocovat ineho, tak sa najskor nauc pravidla svloenskeho jazyka, az potom ich poucuj..
lebo takto to vyzera, ako keby moj alkoholicky sused ucil, ako prestat pit.
;)

lauerina, ja nie som lost

uhlie

Zaujimave citat niektore slovne zvraty:

1. Ist na aute
2. Chodit/nechodit autom po ceste

Moj mozog taketo vety jednoducho asi nedokaze spracovat.

Na aute sa da chodit len v nejakych akcnych filmoch, kde lotor unika pred spravodlivostou a slape po karoseriach aut.

Este tazsie si viem predstavit , ako sa da s autom chodit. Jedine co ma napada je Flinstonovske auto, ale aj to malo kolesa a chodilo sa v nom. Alebo potom uz len nejaky transformer asi.