Male sikovne auto do mesta pre zenu

Laurina22

Tak nakoniec som si kupila auto z Nitry z bazaru, 3 rocny Citroen C3,1.4 plna vybava za 6100 spolu so zimnymi gumami.

Kupila som ho dnes zajtra prevediem peniaze a ked im nabehnu,idem si pre auticko:-)

Deria

presne ako pise bibi123, na autach sa robia velke podvody, ja by som sa na take nieco v ziadnom pripade nedavala a pozor, taki podvodnici pretacaju s velkou oblubou tachometre!

bibi123

Laurina22-aby si nedopadla tak, ze znamemu das zalohu a nebudes mat ani prachy, ani auto...poznam taky priklad:O))) slovne spojenie taliansko a dovoz auta vo mne evokuje jedine- PODVOD, si klikni na mobile.de, kolko Talianov tam predava audi a6, 2010, najazdenych 15000km a cena 5000eur:O))) a dovod predaja, ze synovi zomrel otec a on potrebuje surne predat auto, lebo nema na pohreb:DDD

0mega

priklanam sa k nazoru, ze ked auto ktore nesluzi na nejake extra veci, len bezne veci, tak skor nove zo SR, idealne mozno skladovu verziu a ZJEDNAVAT a ZJEDNAVAT.. pamataj.. predajca chce predat.. avsak nezjednavat na smiesnu sumu.

ono dovoz nemusi byt jednoduchy, povedal by som ze aby sa to oplatilo, malo by to auto mat hodnotu aspon 15 000 eur.. a aj v nemecku sa nejde plna pi.1 turkov, ktori okradaju.. a predavaju havarovane sroty..

Laurina22

Lebo mam znameho ktory auto vie doniest z Talianska,ponuka mi lanciu ypsilon za 6000 € plus prihlasenie a orginalita za 300 €.

Ale bojim sa aby sa mi tamneobjavili zavady,zaruku mi dava rok.

system

to skor z nemecka beru, ale za prihlasenie a kontrola originality je draha das 500 € ked sa nemylim. radsej by som kupil nove z SK so zarukou pekne s kontrolamy vies ze mas bezpecne auto bez skrytych zavad :)