Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Male sikovne auto do mesta pre zenu

Laurina22

Omega ja som toho nazoru.AK je nejaky problem radsej zastanem tych par sekund ma zachrani od toho aby som zazmatkovala a do niekoho vpalila.

0mega

Si ale vsimni, kolko aut "nosia" (ci vezu, cokolvek) tie tahace, bez SPZ.. "BMW" znacku tam ma :)
made in germany..

a potom s tymto machruju..

to ma tak odkaze nastvat :D luzy jedny :D to ze preda vlastnu matku, len aby jazdil na beemve a machruje s tym.. ale pustit to nie.. :D no cest vynimkam, lebo obcas aj porsche pusti ...

nikdy nepochopim tuto mentalitu..

ozaj, a totalny klinec je, ked si to da prerobit na LPG :D:D:D:D

krce..,.

0mega

uhlie

moja papierova spotreba je 6.8l ale realne mam tak 8.8l :) i ked priznavam sa ze nejazdim "na spotrebu" a sem tam... sem tam :) to vytacam celkom vysoko..

laurina, na trubistov kasli :)
alebo skus toto:
skovaj si priatela nech si lahne na zadne sedadla a ked niekto za nic zatrubi, nech sa s nim porozprava :D :D

ako niekedy vidavam ine haluze, ze bavorak ide cez vyslovene uz 2 sekundy staru cervenu na tej krizovatke bajkalska - neviem co ..

ale to nepustanie sa mi tiez nepaci.. slovaci nie su vychovani k jazde, vobec nie, polovici by som nedal vodicak :D akoze vo viedni je jazda pohodovejsia, ako v nejakej nitre,ci blave (toto slovo je naschval), i ked cest vynimkam..

iste, ze bavorak.. dizlova jazdenka s 1,6motorom a vybavou na bode mrazu, ale hlavne ze tam svieti bmw :D pche, to je luzerske.. totalne luzerske.. to kupim v tescu..

cize klud :) ziadny stres, aj ked zastavis v strede krizovatky, NO A CO ?! myslim si, ze radsej zastavit, ako to do niekoho vpalit.. a nech sa BODNE kazdy kto si mysli opak.. pche..

Laurina22

Dakujem:-)))Dnes na mna trubil taky jeden pako lebo som sa pred neho vtrepala do kolony ale tak on nevedel pochopit ze by som tam cakala este 20 minut kym by ma dakto pustil?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Male sikovne auto do mesta pre zenu - Fórum - ZDRAVIE.sk