Ako schudnut co najrychlejsie 6 kilo ??+ Ide niekto do toho so mnou??

Príspevok v téme: Ako schudnut co najrychlejsie 6 kilo ??+ Ide niekto do toho so mnou??
He_na

Ahojte .. dufam ze sa mi na tuto temu aspon niekto ozve .. Ako podla nazvu vidite o co mi ide potrebujem co najrychlejsie schudnut 6 kilo .. Mate nejake skusenosti ak ano tak vas prosim o radu .. viem ze musim pravidelne jest co uz aj praktikujem a aj v malych mnozstvach cize jem 5 krat do dna + chodim kazdu stredu a pondelok na zumbu :) .. Najviac by ma potesilo keby niekto ide do toho so mnou:) cakam na odpovede

carey

Tina254, krasne si schudla gratulujem... ja by som potrebovala schudnut tak 3kg ale skor na cm boky,stehna, pas... schudla som uz aj na vahu co som chcela, ale o 2 tyzdne bola povodna vaha spat o 2kg navrh, a to som len par dni jedla nezdravo, .. no stve ma to, ze tak rychlo sa da vratit spat a chudnutie ide tazko...ale jem 5-6x denne, teoreticke veci mam v malicku len niekedy pridu take dni kedy mi mozog prepne a som kde som

tina254

Tany, a za aku dlhu dobu ked sa mozem opytat? Lebo takto ako si to prezentovala s tou vodou a podobne to fakt neide...a.spon nemoznam nikoho kto by to tak robil,schudol a udrzal si vahu :) Nechcem byt zla,ale fakt am to zaujima :)

tina254

Tany, necitala som vsetky prispevky,ale to co robis nie je dobre....nemozes byt len na vode,alebo druhy den ovocie,zelenina jogurt....takto stratis vodu,svaly a minimum z tukov...vaha sice bude uakzovat menej,lebo stratis vela vody,ale neschudnes....a ekd sa zacnes znova stravovat takto tak urcite priberie ....ja som mala 75 kg a teraz mam 55....a verte mi baby....inak ako zmenou zivotneho stylu to neide....cize ziadne diety :)

Tany

damned_chelsea
dnes som bola celý deň na vode, a zajtra si dám jogurt, zeleninový šalát, ovocie, šunku :) + veeeeeeľa vody :)

evik1

treba začať opatrne,zbaviť sa napr.na 1 týždeň aspon jednéhp jedacieho zlozvyku.LEN JEDEN,KAžDý Má TAKý URčITE.ja o svojom viem,aj o 3,keby som odstránila len ten jeden zatiaľ,verím,že 2 kg dolu.Ale treba to aj fixovať,takže tak ako sme si postupne naň zvykali,pomaly si treba odvykať-odvykačka,ale aby nebol absťák...toto vydržať aspon mesiac.lebo zastrájania a rezolútne zmeny jedálnička,obmedzenia,vyhlásenia vydržia strašne krátko,potom sa tomu znovu prepadne.Jasné,že ten zlozvyk-dlhozvyk,al.diétna chyba,ktorú chceme odstr.sa nemá nahradiť iným prehreškom.Iba ak zdraviu prospešným.A včul buc murdi!

He_na

Och ako nas je uz vela tak to ma tesi dufam ze si budeme vymienat rady :)) a ty kamila65 ci ako dosiahla ze si schudla tolko ??:)) ci len si obmedzia stravu:)) ja som minuly tyzden brala priklad z 13 dnovej mliecnej diety aj ked niekdy som si obmienala jedlo a robila som to tak ze som všetrko dodrziavala len obed som mala taky akky bol napriklad polievky najviac som jedla :) cize som si dala za tnier polievky a sa mi poradrilo schudnut uz 3 kila kedze som mala 63 ale teraz uz mam 61 cize dve kila za tyzden som schudla co si myslim ze je fajn teraz pokrajcujem tak isto .. som zvedava do kedy mi to vydrzi .. ale hadam ze co najviac :))lebe fakt chcem mat tych 55 :)) takze piste baby ze co a ako :)) a este TANY ty ako zacinas od dnes?? :))