bolest v chrbte-prosim o radu

Príspevok v téme: bolest v chrbte-prosim o radu
zuzik

prosim ak niekto mi vie poradit ,mam bolest v chrbte,je to vacsinou pod lopatkami a vascia bolest prichadza cez obed,neviem co to je je to uz treti den a trpnu mi ruky,som v anglicku,takze neviem ci mam ist k lekarovi,lebo ho aj tak nebudem rozumiet,no niekedy to zacne tak boliet,ze sa mi zle dycha...beriem antikoncepciu uz vyse roka,moze to mat nejaky vplyv?ale nemala som taketo problemy,len minuly mesiac to zacalo,potom to preslo a teraz znova.prosiiim poradte mi ak viete

totonko

v piatok mi vyskocil stavec asi v polke chrbta a strasne ma boli hlava a mam aj zvysenu teplotu. bol som aj na pohotovosti a tam som dostal lieky ale tie mi nedaju stavce namiesto. potreboval by som nejake cviky ci si neviem sam pomoct lebo minulu noc som vobec nespal a tuto nebudem tiez. prosim pomoc.dakujem

harryxxx

Na bolesti chrbtice je najlepší liek cvičiť spinálne cvičenia, v jóge známe ako krokodílie cviky, pritom treba dať pozor na správne dýchanie. Pozor cvičiť treba opatrne, pomaly, v rytme dychu - cvičenie nesmie bolieť. S naprávaním opatrne, vydiera platničky. Tabletky ti pomôžu od bolesti, ale problém neriešia.

hpo

prosim vas sme v anglicku a celu rodinu mame bolesti v chrbte a nevieme co s tym mame robit neviete daku medicinu na to?

malanana

dobrý den. posledné dva mesiace som spozorovala, ze mavam bolesti v hrudniku a teraz uz aj hornej casti chrbtice. akoby som si velmi citila pluca, taku zataz, tazkost. tazkost s dychanim nemam. som fajciar. ďakujem za vase rady.

mohu

prajem vsetkym pevne zdravie

mam bohuzial skusenosti s bolestami chrbtice a to take ze som absolvovala operaciu 4,5 stavcov v roku 2003 vydrzalo mi to asi 5 rokov teraz sa to opat opakuje a sustavne ma boli prava noha od bedra az po clenky vyzera to tak ze budem musiet ist znovu pod noze avsak az co ukaze elektromyograf

plato

mám výborné zkušenosti s tibetskou medicínou EPAM www.epam.eu

na bolesti zad a kloubů mi pomáhají jejich jílové obklady,EPAM 31,a balzámy s jehličnany na klouby a páteř

měl jsem vyhřezlou plotýnku a měl jsem jít na operaci

páteř mě dal dohromady asi nejlepší chiropraktik v čechách a na slovensku tichanovský!!!!
kombinace jeho chiropraxe s jeho akupunkturou a výrobky EPAM ze mě po půl roce udělali nového člověka

mohu sportovat,naplno pracovat,prostě super!!!!

bond 2001

nie zlcnik to asi nebude lebo s tym nemam problemy ale ako som sa tu docitala pravdepodobne nervy vraj je to bludivy nerv na tom moze byt volaco pravda lebo stale to inde sklbe ahrozne to vycerpa ale volakdo tu spominal na to rudotel mam ho zacala som si to davat tak uvidim ahoj zina

bond2001

ahojte aj ja mam bolesti v chrbtici pootom to prejde do krizov do zaludka ten nerv mi bludi po celom tele stipe pali trha je to neprijemne a vycerpavajuce lekar mi predpisal rudotel vie mi niekto poradit co to moze byt lebo uz nevladzem

cica

moze to byt nejaky blok,pravdepodobne,ja sportujem a stava sa to obcas aj mne...len si najdi vyssieho chlapa skriz si ruky na prsiach,nech sa on postavi za teba poriadne sa nadychni a ked vydychnes nech ta zdvihne...cast ti to urcite odblokuje...ak bude bolest pretrvavat....staci vyhladat fyzioterapeuta-FRO-to je na SK ale aka je skratka v GB...???netusim