bolest v chrbte-prosim o radu

Príspevok v téme: bolest v chrbte-prosim o radu
zuzik

prosim ak niekto mi vie poradit ,mam bolest v chrbte,je to vacsinou pod lopatkami a vascia bolest prichadza cez obed,neviem co to je je to uz treti den a trpnu mi ruky,som v anglicku,takze neviem ci mam ist k lekarovi,lebo ho aj tak nebudem rozumiet,no niekedy to zacne tak boliet,ze sa mi zle dycha...beriem antikoncepciu uz vyse roka,moze to mat nejaky vplyv?ale nemala som taketo problemy,len minuly mesiac to zacalo,potom to preslo a teraz znova.prosiiim poradte mi ak viete

brumbrum

AHOJčEK, TAK TO MôžEš MAť MOJA I ZO STRESU, A PRI ZMENE POčASIA, TO MáVAM I JA A SMEROM HORE TAKá BOLESť, TIEž TO VžDY PREJDE, A PAK VRáTI, TAK NEVIEM..JA SOM NENI NA TABLETKY TAK SKúšAM AJ NAPRáVAť AJ VšELIčO, ALE MOC ROBí AJ VYčERPANOSť A POčASIE-PLUS KRčNá AJ Tá MA BOLí, TAK SKúS NAVšTíVIť NIKOHO, KTO TI TO NAPRAVí A UVOľNí..

jaeny

zuzik,ked ta to ešte chytí,tak si skús masírovať chodidlá,neviem presne kde ale myslím si ,že to bolo pod palcom,pomôže to alebo si prečítaj témy masáže chodidiel,pekný den!!!

zuzik

markketa uz sa tesim na oddych :) lebo v stredu idem na 3 tyzdne domkov na svk :) som v GB teraz a robim au pair..je to vsetkym dokopy strava stres atd

markketa

ahoj zuzik.neviem čo robis,ale možeš to mat z prace.určite to nieje z antikoncepcie.to dychanie je stej chrbtice,ja to mam tiež,niekedy som utekala hned k dr,lebo už ma to tak bolelo na prsiach,že som myslela na ingfart.skus nejaku masaž,alebo kupel,odychni si ak sa da.može to byt stres,unava......

mijka

dobre moja...tak nesmúť toľko...ved vieš, skús pozítívne mysliet!!!kuknem zajtra ak bude čas, či si tady:))a bru nocku ti prajem:)

mijka

nech ťa ten žlčník netrápi, to tiež nie je smrtelné, a dá sa to liečiť!!!!ak to bude žlčník, tak to budeš mať pravdepodobne s tej anglickej hnusnej jednotvárnej stravy!!!
a to že si sa vyplakala je úplne normálne, ja to tiež robí, ked mi je smutno, je to dobré ked sa človek vyplače..uľaví sa potom, ked to v sebe potláčaš je to najhoršie..to sa potom odzrkadlí na zdraví tak ako hovoríš, len sa vyplačkaj kludne, ked ti je ťažko..len to neprehánaj, to tiež nie je dobré:((