bolest v chrbte-prosim o radu

Príspevok v téme: bolest v chrbte-prosim o radu
zuzik

prosim ak niekto mi vie poradit ,mam bolest v chrbte,je to vacsinou pod lopatkami a vascia bolest prichadza cez obed,neviem co to je je to uz treti den a trpnu mi ruky,som v anglicku,takze neviem ci mam ist k lekarovi,lebo ho aj tak nebudem rozumiet,no niekedy to zacne tak boliet,ze sa mi zle dycha...beriem antikoncepciu uz vyse roka,moze to mat nejaky vplyv?ale nemala som taketo problemy,len minuly mesiac to zacalo,potom to preslo a teraz znova.prosiiim poradte mi ak viete

samko r.

Takže je to lepšie, to som rád. Ja som po nočnej, a až do teraz som mal povinnosti, tak idem si až teraz ľahnúť. Papapá.

mijka

sakra, my sa stále minieme:((((
napíš ak si tu!!!!
ak nie tak prídem zajtra, budem sa snažiť o tej 9-tej,no aj dnes si tu bola už skôr..tak neviem kedy chodíš..aby sme sa zas neminuli!!alebo mi napíš mail,hm??bubukus@pobox.sk

mijka

začiatkom januára išiel naspäť, takže skoro 3mesiace, nie je to také strašné, ale je to dosť.
je mi to lúto, že si znova smutnučká:(
nebud, ved možno príde domov:))hm??to prečo vám tak zasahuje jeho mama do vzťahu??ved je to na nom či príde, a nie na jeho mame.nepoznám ho ale sa mi zdá že sa necháva príliš ovplyvnovať svojim okolím,či sa mylim??koľko máte vlatne rokov?ja som z RS.ty si odkiaľ zuzik??a ako dlho ste sa nevideli vy??máš tam nejakých kamošov, či si úplne sama??v ktorom si meste?viem, príliš veľa otázok..kludne sa posťažuj:))
máš tu aspon mna, aj ked sa nepoznáme:))

zuzik

ako dlho ste sa nevideli?mne moj dnes napisal,ze asi nepride domov,lebo jeho mama povedala,ze ak ho lubim tak na nho pockam...:(( stale sa nam niekto miesa do vztahu..tak zajtra drzim palce ..inak odkial si?

mijka

zuzik som rada, že ti je lepšie, a že to berieš optimisticky...už je to fakt len pár dní.
ja sa mám tiež celkom fajn, zajtra idem na kontrolu s chrbticou, tak ma dúfam, zas kus ponapráva.Inak sa už veľmi teším, priateľ mi príde v sobotu na týžden, tak som rada.už som ho dávno nevidela:((

zuzik

ahoj mijka ..dnes som vstala s usmevom aj cely den bol v poho a uz som si nezobrala ani ibu kaslem na to...o tyzden som doma :)