Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

wreck

odpustite prosim, damy, ze sa medzi vas na chvilku zase zamiesam, ale prave mi napadla kratka a vystizna odpoved na otazku v teme. tak ju sem chcem dat. prave tam sa podla mna lame vztahove dobro a zlo.

preto, lebo ich prestanu milovat.

:(

Mariola

Ja viem , že ste ma tu presvedčili , že sa mám na neho vykašľať , no aj som to chcela urobiť , dostala som sa do fázy , že mi už prestalo záležať na našom manželstve . A možno až preto si uvedomil , čo stratí ...My máme tú výhodu , že sa dokážeme porozprávať , a rozobrať našu situáciu . On bol taký rozpoltený , ako by nevedel , čo má urobiť ... Teraz z neho nemám ten pocit , je uvoľnený , milý , teším sa :-)

Mariola

Ano , momentálne mu verím . Ja som mu úprimne povedala , že už takto nechcem žiť , aby sme sa rozišli ...a mám pocit , že pochopil , kto je pre neho dôležitý ... Ťažko to napísať pár vetami , no cítim , že je späť .Chová sa inak .