Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

pozri-

...sak prave preto pisem ze je to na tebe-ty ho poznas najlepsie...
ale manzelke by som dala vediet-anonimne-PRETOZE ZDRAVIE MAME LEN JEDNO/ked uz sa davno tiez nelieci/ale tiez je to len na tebe...

Laurina22

Tak nech sa pyta a co?On predo mnou nikoho nemal alebo co?Ktovie s kym sa vlacil.Tak mu poviem ze to mam od byvaleho partnera.A?A pokial sa mu nepaci nech sa paci,moze ist.

Ja som si to nevypytala.Ja budem teraz chodit po lekaroch a na vysetrenia.Nie on,prinesiem mu od lekara lieky a hotovo.

Pokial sa mu hnusim moze ist

Maoam

Laurina: prave som nad tym premyslala, ako to chodi, najprv zena dobreze nedycha len pre toho chlapa a par mesiacov neskor toto, este k tomu by ti ani nedvihol telefon...ako sa to medzi ludmi meni :-((((

tvoj priatel - ak je z tych, co nemaju velmi prehlad, tak ti to zozerie, ale su aj muzi, ktori sa velmi vyznaju a moze zacat patrat viac, pripadne sa pytat

Laurina22

A co mu napisem?Mas choreho vtaka?

Jemu je to ocividne fuk.Este bude rad,ze mam problemy.Alebo si bude mysliet,ze sa mu snazim pripomenut takouto formou.

Ja verim,ze raz budem mat tu cest mu to povedat osobne.

Laurina22

A vlastne vsak on by mi aj tak nezdvihol telefon:-)

A co mu mam povedat?Priatelovi?Ze mam proste nejake problemy a ze sa bude musiet liecit aj on.Hotovo.A vlastne aj tak spolu teraz nie sme tak ktovie ci bude na to priestor.Lieky mu ale urcite prinesiem.