Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Laurina22

Mam to od neho,viem to.Problemy zacali,ked sme boli este spolu.Pamatam si presny den,este som mu hovorila ze mam problemy.

Maoam

pozri: mas pravdu v tom, ze by jeho manzelka mala byt upozornena (akokolvek, proste asi uz len z ucty k nej) ale od ich rozchodu ubehol uz nejaky cas, ked mu TERAZ da vediet, ze co jej zanechal, hodi to na niekoho ineho, navyse Laurina mala odvtedy uz ineho priatela, je otazne, ci je vsetko od ex, alebo jej terajsi priatel tiez nieco mal

muzi väcsinou nemaju ziadne priznaky, su len nositelmi bakterii a virusov a prenasaju to na zeny

takze co od koho je, sa uz teraz zistit neda

doubledog

maom:
je to mozne, ale to sa bude dat zistit az s odstupom casu. ale tak predpoklady by na to boli, clovek sa vacsinou pouci, az ked ho zivot oplieska.

pozri-

LAURINA prepac zesa vam miesam do rozhovoru-ale ja by som zasa na tvojom mieste mu dala aspon vediet aky darcek mi zanechal...
a mozno by som dala vediet aj jeho manzelke anonimne aspon nech sa da vysetrit-pretoze toto nie je sranda a zdravie vobec-S TYM SA NERIZKUJE...

Maoam

obavam sa, ze by ti do telefonu povedal: bohvie, od koho si to dostala, odo mna urcite nie

taketo typy ako on reaguju presne takto (spala si so mnou ako so zenatym, ktovie s kym este)

myslim, ze by si z jeho reakcie bola velmi sklamana a ze by ta len zranil