Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Maoam

Preco, ved mas imunitu dobru, nemala si ziadne priznaky okrem recidivujuceho palenia a vytoku. Ine by uz mali davno chronicke infekcie mocoveho mechura, ktorych by sa uz nikdy viac nemohli zbavit, alebo aj vnutrogenitalny zapal a podobne. Bud rada, ze si si to odniesla 'len' takto...teda lokalny zapal a vytoky, mohlo to byt vsetko ovela ovela horsie.
Ako sa hovori, vyjdes z toho sice s peknym monoklom pod okom, ale este si dostala sancu. Ak sa teda poucis, myslim, ze do buducnosti budes OK.

Maoam

su ludia, ktori cele roky spavaju s hocikym kde sa len da a casto o sebe ani nevedia a nic, su zdravi, nic im nie je

iny natrafi raz na magora a dostane naraz hned pät veci

doubledog: myslim, ze po tomto nastane u nej velky obrat

Laurina22

Jeho manzelku mam momentalne vies kde...

Vzdy som si davala pozor s kym spim,nemala som vela partnerov a pozri sa...

Hlupa hlupa hus som.

doubledog

svoju chybu si uvedomuje, lebo sa na nu vykaslal a dostala od neho mikroskopicky suvenir. pri inom vyvoji udalosti by si najskor ziadnu chybu neuvedomovala a pokracovala by dalej.
takze ziadny zvlastny pokrok zatial u nej nenastal.

Maoam

Laurina, este nieco: si ockovana proti HPV ? bola ti robena cytologia? Lebo ak ten srab mal toto vsetko, tak mozno je aj prenasacom HPV virusu, len aby si nemala casom problem s krckom, bola ti robena cytologia v poslednej dobe?

Maoam

Ako to myslis? Ist k lekarovi, nechat si urobit kopiu vysledkov, aby si doma mala este cas si to prejst, prebrat liecbu, potom sa liecit a do buducnosti si davat sakramentsky pozor na to, s kym pojdes do postele.

A este oboznamit priatela a nech sa lieci aj on, skor nez to prenesie na dalsie nic netusiace mlade baby, ktore su este zdrave a potom uz nebudu.

Ak je medzi tymi vecami nieco, co je povinne hlasit (dufam ale, ze nie), tak budes musiet udat meno tvojho ex, lebo sa bude povinny liecit, ale to by bol asi pripad len, keby slo o kvapavku atd. to nebude tento pripad.

Ak chces, povedz to jeho manzelke. Urcite to ma aj ona a mozno tiez lieta po lekaroch s tazkostami.