Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

jajka001_

co sa tyka pomsty, tak trapne, ked uz, mal vymysliet nieco lepsie
co sa tyka tetovania - prerobit na hada, draka :) zaklad je pekny :))

watermelon

Mila trojka, otázka je zle stavana. Aké s čím chceš pomôcť, aká pomoc? Kto to berie tak v živote muž doma robiť nebude. Sme rovnocenné pohlavia, on robí ja robím rovnako sa o prácu doma podelime, nikto nikomu nepomáha.

Lola888

dobledog,v skratke tam pise asi o tom, ze manzelka sa manzelstvom meni zo sexualneho na ochranovany objekt, hlavne teda ak su tam uz deti /clovek ma tendenciu ochranovat jemu podobne veci a slabsie/-cize sa meni akoby na adoptovane dieta, cize nie je to uz jemu sexualne rovna zena a preto vlastne ma muz pravo na milenku, lebo iba ta mu je sexulane rovna,dokonca hovori, ze milenka je prava zena - manzelka, len muz si to nechce priznat, lebo moralka atd....:) tiez zaujimave citanie

Lolaaa

babulky,ja sa uz kvoli tomu rozvadzam a paradoxom je,ze o rozvod poziadal on....ten co ma podvadzal viac rokov,mal dva mobily,strazil si ich,nedalo sa k nim dostat,doma bol agresivny,vsetko mu vadilo,co som povedala,stale vyvolaval hadky az som raz necakane pozrela do jeho mobilov,prisiel z cesty,ustaty zaspal...zo sms bolo hned jasne,ze ma milenku,kvoli nej mal druhy mobil....ked som to objavila,prosil,aby som ho neopustala...neopustila som....a za to som dostala zasluzeny trest....po rokoch sa ukazalo,ze nikdy nezabudol na milenku a stale mu cosi chybalo,myslim,ze podnes den ani sam nevie co hlada....zasa obvinovanie,uteky,vyvolavanie hadok....a ako som sa dozvedela pred milenkou na mna narozpraval len same zle veci,ako som neschopna,nesamostatna a pod....mam take povolanie,ze ak by som bola taka neschopna,tak ho nemozem vykonavat...ta jeho oblubena sa zmohla len na nejaku ucnovku...ja faktom,ze zenati chlapi svojim milenkam narozpravaju same bludy...a radim vam dievcata,nikdy nezotrvavajte vo vztahu s podvodnikom,klamarom....pre mna to bola zbytocna strata casu,iba deti mali trosku dlhsie otca,nic viac,aj tak bol neustale na cestach,v praci,doprial im,ale nehral sa s nimi nikdy,mozno ten cas co im ukradol ,snival o milenke,alebo s nou bol...aj ja som mala vsetko,ale to nie je nic v porovnani s tym ako som stale citila,ze on je duchom uplne inde,taketo vztahy nikam nevedu...nenechajte si vziat sebavedomie a mladost,ja som uz s zrelom veku,teraz ma uz dokazal aj opustit,no ved si chce este uzit...aj uziva,ma svoj byt a robi si co chce....smiesne,ked som to neurobila ja,urobil to on....v kazdom pripade vam radim,nezostavajte s nevernikom,nikam to nevedie,len do zahuby,drzim vam palce,aby ste boli silne a nenechali si kradnut sebavedomie

Lola888

Doubledog ja mam dve - Muž na voditku a Polygamni mu aneb pravo muze na dve zeny..kupovala som v Artfore
myslim, ze ak si niektore zeny precitaju tu prvu, trosku pochopia, preco im muzi nepomahaju s detmi, umyvat,zametat,nakupovat atd....