Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Lola888

Laurina, presne tak, BODKA :) po tych skusenostiach to vidim tak isto, proste bodka, ziadne odpustanie ani nic, proste koniec, padaj... ja by som to nezniesla a okrem toho som si kedysi davno prezila tu neistotu, ci ma podvadza alebo nie a dodnes to neviem, ale bolo to strasne na psychiku, teraz by som ho proste nechala tak kvoli sebe samej, lebo mne na sebe zalezi.

sweet_lolitta

ja si nemyslim, ze su muzi omyl prirody, i ked je to tazke pre mna ako zenu akceptovat, ze srdce mi 'dat' mozu, no penis uplne nie, ten bude stale v strehu, s tym zas oni nic nenarobia, akurat ho mozu silou vole udrzat v nohaviciach, no podstata tam navzdy zostava - nebyt vole, vyzera to tu inak. A vola je uz skor moralka alebo dohoda vernosti s partnerkou.

Ale na druhej strane sama dobre viem, ako mi dobre padne po nejakom case si zaflirtovat, uputat aj inych chlapov, aby som vedela, ze som ziadana :) No a chlapi potrebuju to iste, len ja skoncim viac menej pri flirtovani, kym chlap sa nabudi a skonci pri sexe s dotycnou.

No poznam aj opak - zeny co by skor experimentovali aj inde a ich chlapov, co su ziarlivci a nechcu pocut o nikom inom.

Je to zvlastne, no treba sa s tym zmierit - je to vlastne celozivotna motivacia byt pre partnera ten naj, inak by to asi nebolo tak zaujimave ako to je. Tie nase vztahy.

Laurina22

Lola myslis to tak,ze aj tak v nom tlie ten chtíč po milenke?Ved to je samozrejme.Darmo seka dobrotu ja by som mu uz jednoducho neverila.Bodka.

Mariola nemyslim si,ze manzelky takychto chlapov maju obmedzenu fantaziu a predstavivost len nechapem,ako mozu zatvarat oci.

Lola888

Mariola, ja to myslela tak, ze si nevedia predstavit, ze to sa to mohlo tykat aj toho ich, aj ked...kazdy si nevie predstavit vsetko

Mariola

trojka333 , aj môj muž schovával mobil presne ako tvoj . Teraz to už nerobí , občas ho skontrolujem , ak sa mi niečo nezdá , sms myslím maže , lebo prišiel na to , že som ich pár prečítala .
Skús cez známych niečo zistiť , teda , ak je to vhodné , ak to chceš zverejniť . Ja som sa ale nepýtala nikoho , neviem , kto to vie , a kto nie . Máš ešte malé deti ? Pokús sa pred nimi nič neriešiť , ak to dokážeš . Aby zbytočne netrpeli .
A chová sa k tebe ako ? Ako si to zistila , že má milenku ?
Laurina , Milky ...to si myslíte , že manželky majú nejakú obmedzenú predstavivosť ? Ja si viem veľmi dobre predstaviť , čo sa dá robiť s milenkou . ..

Lola888

Ja by som to teda tak negendrovala....zeny v tom lietaju rovnako, len asi skor elegantnejsie resp. romantickejsie?, staci si prebrowsovat par diskusii na nete , akos a pekne spovedaju zo spokojneho manzelstva a zaroven mileneckeho pomeru mimomanzelskeho a ake su happy...

pozri-

:)))) omyl prirody je podla mna kazdy kto strka nos vsade tam kde nema/a vobec sa to netyka/ -a nezalezi vobec na pohlavi...

Milky

Polozil som tuto otazku asi 40 znamym oboch pohlavi.
Odpoved bola viac menej rovnaka - lebo dychaju..
To su muzi naozaj taky omyl prirody?