Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Mariola

piktogram , nič nie je isté ... Na jar s zmení naša finančná situácia , a vtedy sa rozhodne , či budeme spolu ...

piktogram

mariola: ziadne teatro sa konat nemusi, to mas tiez vo svojich rukach. mozes ho slusne poziadat, aby si zbalil svoje veci a odisiel. pacit sa mu to nemusi, ani nebude. ty vsak mozes na tom trvat. ak nebude ochotny, mozes odist ty. aspon na cas, vyvetras hlavu.

prepac, budem uprimna. myslim, ze ty nic z toho neurobis. a ja sa obavam, ze o nejaky cas, mozno o par rokov tu budem citat podobny pribeh, ako som pisala ja sama. nuz, je to tvoja volba. prajem vela stastia.

Mariola

Laurina
ťažko povedať ...
keby som ho milovala , možno by som to vôbec takto nezvládala ... bolo by to ťažšie ...
Keby som ho nemilovala , tak by som sa na neho už vykašľala ? Sama neviem ....

Maoam

nevycitam ti to, len to nedokazem pochopit, ja by som to nedokazala uz :-(, proste by som asi skor revala ako bola toho schopna, mala by som k nemu uz taky odpor ach skoda reci

Mariola

Čo sa týka toho vykopnutia , rada by som si to užila , no bývajú tu naše deti , ktoré nič netušia ...A ja nechcem zatiaľ pred nimi robiť scény ...Ak to ešte bude potrebné , urobím to , no zatiaľ nechcem žiadne teátro kvôli nim ...Sú aj iné metody , ktorými ho dokážem potrestať ...