Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Laurina22

Ja neviem kto to je...ja som len CUMELA...ovesana taskami unavena s kruhmi pod ocami strapata som len cumela...

lost

hmm, mohla si mu povedat, ze "mas choreho vtaka" :D
(pochopitelne tak, aby to pocula dotycna)

to by sa asi prepadol od hanby :))))

ale tak pusti ho z hlavy :)

past is past...

Laurina22

Je TOTO mozne??,No je????

Idem si z prace domov do nemenovaneho nakupneho centra a na parkovisku vidim cmukat sa toho magora s nejakou ... TOU!!!

Je toto mozne????????No je?????4 mesiace som ho nestretla,4!!!!!!!Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Laurina22

Dakujem...toto som mala tazku skusku u ejdneho MUDr.tak som mala vacsi respekt pred nim nez pred samotnym predmetom:-)

lentilkaaa

no podla mna to nie je o pohlavi...podla mna dokazu podviest aj zeny....je to skor o povahe cloveka a kvalite vztahu... i ked muz podvedie zvacsa kvoli sexu a zena kvoli tomu ze jej chyba niekto blizky...oboje nie je fer voci partnerovi a oboje naznacuje ze vo vztahu je chyba