Kolegyna - psychicky teror

Príspevok v téme: Kolegyna - psychicky teror
lucy333

ahojte kocky,
total som vytocena, pracujem s dvoma kolegynami stale po mne opakuju hlavne ta jedna,
ked pridem v jeden den s kuceravymi vlasmi na druhy den ich ma aj ta kolegyna,oblecenie, vsetko po mne kopiruje,
kolega mi povedal ze predtym ked som tu nerobila tak chodila v teplakoch do roboty, teraz ma vsetko podobne ako ja.
To je uz normalne psychicky teror,
samozrejme neratam ako ma vsade ohovara

lucy333

nie, neohovaraju ma vsetcia,

ale co som mala kamaratov fakt dobrych tak odisli z firmy a zostala som tam sama s chalanom.

su tam aj taki co to neriesia

ja sa jej bojim ked sa mam priznat
ja snou nechcem mat nic, radsej dam hlavu dole, lebo ja fakt robotu potrebujem.

najhorsie bolo ked zobrali ku nam tu novu kolgynu tak su ako odtrhnute z retaze

jajka001_

rob si srandu z toho ze po tebe opakuje
naznac jej to, normalne slovne, nedus to v sebe. ale s kludom a humorom
a ostatni...mozno tym systemom ze ked useknes hlavnu hlavu draka, tak ostatne odpadnu. ak je pricinou ohovarania ona, treba ju zotriet pred vsetkymi ale velmi sikovne
alebo jej nenapadne naznac ze je velmi trapna ako ta ohovara a ze je uplna krava a ty ju mas na haku. a ze ked ta bude dalej ohovarat...tak uvidi
neboj sa jej
dalsia vec ze ta vsetci ohovaraju - uplne vsetci? alebo sa najdu aj nejaki normalni? ludia zvyknu ohovarat ked cloveka nepoznaju alebo maju strach, citia sa ohrozeni, alebo ked zavidia. skus sa chovat trochu priatelskejsie k tym ustretovejsim

lucy333

no nie uplne rovnake veci
ale vsetko podobne
ked som nastupila fakt sa nejak nestarala o seba,
mne to ani nevadi ze sa oblieka ako ja
len to ze sa hra na mna

zacina sa uplne tak spravat, ved aj moj chalan si to vsimol

lenze ako som napisala polka ludi je tam z oravy tak vsetci drzia spolu a mna tam furt ohovaraju...
a z coho si mam robit srandu
ona sa uz so mnou ani nerozprava keby ste videli ake ona peklo tam robi

jajka001_

nie si trapna ale naco sa zbytocne rozculujes. radsej si z nej vystrel, hoci tie teplaky mi ako dobry napad nepripadaju :) ale nieco podobne. ale sa mi nechce verit ze nosi tie iste veci ako ty, odkial si? ved tam nemate jeden obchod snad.
zbehni niekam kam ona nemoze a nakup si tam oblecenie :)

lucy333

citala som si ale to nebola moja tema

moj chalan ju ma uriti
ved keby ju chcel tak ju mohol mat uz davno ved oni pracovali spolu dva roky ako som tam nastupila ja

ja viem ze som vam vsetkym trapna

kto takuto situaciu zazil tak vie o com hovorim

kto nie tak ma tu dodrbava

ved kludne si posluzte a vynadajte mi aka som mrdnuta ze ju ohovaram

ale prajem vam taku kolegynu potom by ste tiez nevedeli ako to riesit

soffa

a co je na tom problem????ved kazdy ma slobodnu volu a obliekat sa moze jak chce.aj opicit sa po ostatnych.mat tak tvoje problemy;-)))