Kolegyna - psychicky teror

Príspevok v téme: Kolegyna - psychicky teror
lucy333

ahojte kocky,
total som vytocena, pracujem s dvoma kolegynami stale po mne opakuju hlavne ta jedna,
ked pridem v jeden den s kuceravymi vlasmi na druhy den ich ma aj ta kolegyna,oblecenie, vsetko po mne kopiruje,
kolega mi povedal ze predtym ked som tu nerobila tak chodila v teplakoch do roboty, teraz ma vsetko podobne ako ja.
To je uz normalne psychicky teror,
samozrejme neratam ako ma vsade ohovara

lucy333

pozri ona je tu dlhsie a sefovi leze do riti furt mu zaluje kto co spravil preto je jeho oblubenec takze ja snou moc nechcem byt na noze, radsej si to nechavam pre seba

mas pravdu vztah na pracovisku je na hovno hlavne ked sa ti don vsetci kolegovci miesaju
ale sme spolu uz 4roky a je nam dobre
tiez chcel ist pracovat inam ale prisla kriza tak sme boli radi ze mame robotu

User_37597

no to je nadhera :D
nejak neuznavam pracovne a skolske vztahy...ako aj ja pracujem pol roka s priatelom no tam je sakra rozdiel lebo mi sme sa 3 aj pol roka pred tym spoznali a nie v praci a dalsia vec on odchadza s prace do konca roka.no ja by som tu tvoju kolegynku celkom statne nakopala do prdele keby ide mojom priatelovy v praci a nejak sa netaji tym a ani tym ze sa po mne opici az tak ze to je trapne.

lucy333

no my spolu vsetcia pracujeme
oni spolu kedysi nastupili do tej firmy ale on ju nechcel a dva roky potom som nastupila ja a dali sme sa dokopy

prosto chce ma vystvat ani sa tym nejak netaji

ammbra

tiez som mala tento problem s kolegynkou, ani neviem, preco mi to vadilo, ved mi to vlastne mohlo lichotit, ze sa po mne opici. Ale potom sa stala taka vec, ze som sa dopocula, ze ma ohovara, tak to mi dost vadilo, aj som sa jej spytala, ze preco po mne opakuje a ona povedala, ze ja opakujem po nej, bolo to fakt smiesne, nakoniec som ajtak dala vypoved, uz v dalsej praci som sa s nikym takym nestretla :)

User_37597

lucy333
tak ju posli do zadku..a este mi povec prosim ta ako sa snou pozna tvoj chlap?ste z ejdnej dediny/mesta?

lucy333

bibisa, ale to bol tvoj pripad v skole
ja mam 27rokov a nenakupujem handry tam kde ona, tak isto sa nehram na nic.

Ja snou chcem mat pokoj,

ona uz sa sprava aj ako ja, vsimli si to vsetci,
ja mam rada ked kazdy je sam sebou a nie sa hra na niekoho je to potom unavne sa tvarit v robote ze je vsetko v poriadku

User_37597

nechapem co riesite..
nebudem opakovat vsetko co tu uz bolo pisane ale je vidiet ze nema vlasnu hlavu,fantaziu a nevie ako uputat..bez teba by bola prakticky "stratena".
mala som spoluziacku ktora bola az chorobne na toto nasrana ked nahodov mal niekto nieco rovnake ako ona..aj keby to bola len snurka na teniske.
ako nahle to zbadala v ten den ta vec skoncila v kosi.uz si to proste nikdy neobliekla napriklad do skoly kde ta vec uz bola.no a veru par krat sa stalo ze aj ja som nahodov kupila to iste co mala ona.nebol to zamer ale proste nakupujeme obe v rovnakych obchodoch rovnako lacno a tak sa stalo ze som kupila tricko len v inej farbe.a raz len po mne kukala a to sme sa pri tom normalne bavili a dokonca vela krat aj spolu sedeli v skole.a na druhy krat sa ma uz opytala kde som to kupila a ze preco som to kupila.a tak som sa jej slusne opytala ze co ma proti tomu ze mam vlastne to iste len v inej farbe.a ona hned ze sa neciti dobre ked niekto po nej opakuje a ze si to nepraje a bla bla bla.
no skoro som odpadla..tak som jej dost slusne vynadala ze co si ona o sebe mysli ze ci ona tu kaze co kto bude nosit,ze vobec mi ona nieje ziadnym vzorom a ze ja si kupujem co ja chcem co sa mne paci v com sa cititm pohodlne a co je lacne.ze nech si nenamysla ze ako fasa sa ona oblieka.dievca ostalo schladene a este som k tomu pridala jeden tyzden kedy som ju totalne ignorovala.uvedomila sa a prestala si mysliet pi.oviny.
no v kazdom pripade ak je to tak ze opakuje po tebe vsetko cele oblecenie od hlavy po paty tak to je vrcho trapnosti a vobec by som sa nejak nebala povedat aj to ze dievca je zo serede...nemozem si pomoct ale sered by som bola schopna bez milosti podpalit.

jahodka123

Aj mne sa toto stalo, ale nebolo to také pravidelné. Ja som skôr taký rockový typ. Keď som nastúpila, kolegyňa prišla v starých roztrhaných rifliach a bagandžoch - nič proti, podobný štýl mám aj ja, ale keď si to dá diskotéková slečna, tak to vyzerá naozaj ftipne. Nehovorím o tom, ako sa na nej pobavila celá firma a hlavne šéf. Netuším, kde tie veci vyhrabala, možno ešte z čias pubertálnych (teraz ma 32) Každopádne som sa pobavila aj ja, bol to des :) Ale s vlasmi opakuje aj ona. Aj wifonky si zrazu začla robiť a všeličo iné. To je tak, ked niekto nemá svoju hlavu :)