sankpraksalana...skusenosti

Príspevok v téme: sankpraksalana...skusenosti
miriam222

Dobrý deň! Chcem vyskúšať túto očistnú kúru, kvôli častej zápche a akné. Máte skúsenosti? ja som dnes skúsila, ale nejako sa to nepodarilo :(. kedy môžem kúru opakovat, kedže som bola neuspešná tak dúfam, že čím skor
našla som dve postupy ako postupovat.
1. vypije sa pohár slanej vody a potom sa cvičia cviky, po každom pohary. -tento postup som skúsala, ale neuspešne
2 vypije sa naraz liter a pol slanej vody a necvici sa.
ktora metoda je lepšia a bude uspešnejsia? dakujem pekne za reakcie

miriam222

momentalne mám ovocnú kúru.trvá 3 dni...citala som ze je to tiez dobre na prečistenie hrubeho creva..a budem 3 týždne pit žihlavovy čaj, a aj citronovu stavu s vodou.
biele pečivo je velka sucast mojho jedalnička. netušim čim nahradím desiatu a olovrat...som chudá aj bez toho a kebyze prejdem čisto na ovocie tak schudnem :(. jogurty zas nemôžem stále necitim sa po nich dobre.
inač tie pšenicné a ryžové chlebíčky sú zdravé?...dakujem

muchacc

miriam222:
skus spravit reset zivotospravy. Uz davno ludia poznali vyborne ucinky postu na telo. Uz davno sa postili (to nie je len nabozenske).
Zacni v malom, nie ze zajtra hned seknes s jedlom.
Clovek vydrzi bez jedla dost dlhy cas. Ty si daj post cez nejaky vikend - na 2 dni. Ziadna potrava, len dostatok tekutin (aj saratica). Uvidis, ako sa budes dobre citit. Potom na potravu nabehni znova ale pomalicky - zelenina, ovocie, celozrno (ovsene vlocky), a uplne vynechat biele pecivo.

miriam222

doubledog...prave pre ten pocit lahkosti by som to chcela vyskusat

muchacc...ktoru vodu mas na mysli?
pravdaze aj stravu upravujem, ale chcela som niečo este popritom

doubledog

sankha je dost drsna metoda, takze je lepsie najprv skusit nieco jemnejsie.

a urcite nie je pravda, ze clovek ma v creve plno sajrajtu, to su skor kecy zle informovanych ludi.

ale ocistit si traviacu sustavu takouto metodou fakt stoji za to, ten pocit cistoty a lahkosti sa len tak lahko neziska.

muchacc

teraz tu bol clanok o zapche. Odporucali Saraticu.
Ja nechapem, preco potrebujete exoticke kuri robit, ked na SR mame genialnu vodu, ktora pomaha crevam ...

Akne sa ti zlepsi, ked das do poriadku creva. A hlavne prestan jest (na minimum obmedz) biele pecivo!!!
Chapem, ze zmenit zivotospravu je tazsie ako si urobit 3hodinovu ocistnu kuru. Ale zivotosprava ti da ovela viac ako slana voda.

doubledog

ja som to robil, a skusenosti mam vyborne.

ale tej vody sa pije ale ovela viac, cez 3 litre, v originalnom navode este viac.

ak mas castu zapchu, najprv si uprav stravu a ked sa to zlepsi, potom rob tuto ocistu.

Ivka 1

A okrem toho nic nebudes jest ? To radsej neriskuj, to nie je dobra kura. Presne tak ako pise Adam, mozes si vazne poskodit ladviny.