Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problém s upchatým nosom

Príspevok v téme: Problém s upchatým nosom
dirty_angel

Dobrý deň,

v poslednom čase mám veľký problém s upchatým nosom - nedá sa mi cez nos vôbec dýchať, no keď sa snažím vysmrkať, tak to nejde.

Užívam Muconasal, ten jediný mi vie pomôcť, avšak dostala som sa do fázy, kedy za 3 dni miniem 1 fľaštičku a bojím sa, že začnem mať problémy s nosovou sliznicou.

Neviem, čo mám robiť, skúšala som už asi všetko. Lieky, výplachy ani bylinky mi nepomáhajú. Poradíte mi nejaký svoj recept?

RNG

Na alergie pomozu, najma quercitin(3 x 500 mg), vitamin C a rozne ciastiace enzymi, najma bromelain na prazdny zaludok.
Ale plny nos moze byt aj z roznych nakaz, ktore sa vedia zdrzovat v prinosnych dutinach dlhe roky, pozri cez Google.sk zadanim rng, infekcie. Tieto obe priciny sa casto aj kombinuju, poznam z vlastnych skusenosti. Hlieny s nakazou a alergenmi sa dostanu aj do pluc a sposobuju kaslanie a po case az astmy a COPD, ked sa to ucinne neadresuje.Su aj mikrobym co vedia zit z hlienov, rozne plesnove kultury,, ktore nam tiez skodia a preto treba obcas pouzivat aj oreganovy olej na odhlienenie a potlacenie plesni a kvasnych kultur.

m25

tak toto isté som mala a z časti mám aj ja .. si závislá na spreji, upcháva sa ti sliznica nosa ..
je tu na to vela tém ..
- mne zistli aj alergiu na roztoče, užívam lieky, mám avamys do nosa a muconasal používam ovela ovela menej :)
muconasal je to najhoršie a najsilnejšie svinstvo z reklamy ...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problém s upchatým nosom - Fórum - ZDRAVIE.sk