Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hnidy vo vlasoch

Príspevok v téme: Hnidy vo vlasoch
POMOC! HNIDY

strašne mi je trapne, dnes som bola u lekara lebo som chora,a len tak nahodou mi pozrela do vlasov,a povedala že mam hnidy, či nemame v triede romov, ale nemame ,ja nemam ani tušenia odkial ich možem mať,o vlasy sa staram , hrozne mi je :(

ZA AKO DLHO SA ICH ZBAVIM?? :( poradte ako sa ich co najrychlejsie zbavit,vdaka !

Ipsilon

Najlepší chemici sú podľa mňa lekárnici. Oni majú spreje na všetko. Potom si len treba prečítať návod a čo ťa trápi, tak to treba len poriadne vystriekať. Len na prečítaní toho návodu si daj poriadne záležať, aby si na onen svet neodišla spolu s tými hnidami:-)

jardulina

hnidy vycesete to ne je taky problem, medzi elektrickym a klasickym vsivakom velky rozdiel nie jeco som bola prekvapena ale na zabijanie vsi je dobre teplo my sme pouzili liquido duo forte vyzehlili vlasy a zdochlini sme vycesali

vierka.kral

celkovo na vši a hnidy je kopec prípravkov no najlepšie čo sme našli bol liquido duo forte v lekárni :)

nadra.fil

Mne na hnidy dobre účinkoval liquido duo, je tam také sérum, ktoré sa aplikuje a potom šampón a krásne mi to všetko spláchol dole... potom už len tie zvyšky som vyčesala :)

sonia

Ahojte

Ja som mala a ešte aj trochu mám hnidy.
Poradím vám čo mi na 100% zabralo.Ocot som zmiešala s trochou horúcej vody a dala na hlavu.Chvíľku som ho nechala pôsobiť cca 50 minút.Potom som vlasy umyla a dala na ne kondicionér.Potom som z vlasov vyčesávala hnidy všivákom,pomohlo to lebo som ich vyčesala dosť.

Neviem od koho som tie zvieratká chytila,není to nič príjemné.

Držím palce.

C-

dnes som bola u kozneho doktra a povedala mi to iste. ze mam vsi. kazdy den sa sprchujem a kadzy den si umyvam vlasy, jediny problem je ze chodim autobusom v ktorom zvyknu chodit romsky spoluobcania. je mi to maximalne trapne a neprijemne. nie som rasista moja kamaratka je romka ale viem ze to mam z autobsu. kup si sprej v lekarni a hustyy hrebienok a trpezlivo vycesavaj nic ine sa neda. zelam pevne nervy a zaludok.

ginger27

Ahoj..hlavne sa neciť trápne..kludne ti mohlo aj v autobuse preskočiť nejaké to zvieratko do hlavy..takže nejde o to, že sa o seba nestaráš...nám pri tomto probléme pomohl Hedrin a vlasy sme si umývali myslím Parasidose - om..ten smrdel ako ocot ale velmi pomohol..po umytí dôkladne vyčesanie, po uschnutí vlasov prežehlenie od korienkov..trvalo sa nám zbaviť sa toho asi 2 týždne a to má sestra vlasy dlhé pod zadok..neodstrihli sme ani jeden..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hnidy vo vlasoch - Fórum - ZDRAVIE.sk