Moj učiteľ sa mi vyhýba a nerozpráva sa somnou ...

Príspevok v téme: Moj učiteľ sa mi vyhýba a nerozpráva sa somnou ...
Carellova

Ahojte

Už davnejsie som pisala o laske k ucitelovi, to ma už prešlo. Niesom do neho zalubena ale stve ma jedno - nerozprávame sa .
Chapem ze si musi drzat odstup ale uz nemusi to je jedna vec a druha je ta ze mi je to luto. Velmi dobre sa mi s nim rozprava a je mi s nim super takže ma trápi že sa mi vyhyba a nerozprava sa somnou. Ja sa ho snazim ignorovat nikdy nezdravim prva, prvy NIEKEDY pozdraví on. Vobec to nieje ako to bolo. Kecali sme spolu chceli isť venčiť ale to sa nakoniec neuskutocnilo lebo mi nevie do oči povedat že NECHCE isť somnou ale radsej sa vyhovara to ma stve a strasne !!! A to jeho vyhybanie už nechodi do školy mojou elektrickou aby ma Nahodou nestretol ak sa tak stane tak radsej ide inou cestou ... Ja sa na neho uz ani nepozeram ani neusmievam iba skor zazeram ....

Poradte prosim čo mám robiť :( mam sa ho spytat narovinu čo sa
deje ? A narovinu sa ho aj spytat prečo mi nepovie narovinu že
somnou nechce isť venčiť ale radsej sa vyhovara ??

Viem že je to trápne opytat sa to len nemam rada ked je to medzi nami take nemé a nedohovorené . Nechcem s ním NIČ mať
Len chcem avy sme spolu normalne komunikovali :((

Prosím poradte

Dakujem !!

JeliskaNocha

Nechceš s ním nič mať - len komunikovať? to sa dá?

Keď ti na tom naozaj záleží, tak sa ho spýtaj čo sa deje a keď sa proste neodvážiš spýtať sa ho to narovinu tak vážne už to nechaj tak nebudeš zo seba predsa robiť blbečka. Keby jemu na tom záležalo, už dávno by sa ti prihovoril alebo aspoň vysvetlil situáciu prečo to je taraz tak ako to je.
Zbytočne nedoliezaj, budeš ľutovať.
Proste zabudni na neho ako človeka. Je to učiteľ a tým to hasne. Teda pokiaľ nemáš odvahu spýtať sa narovinu.

jajka001_

a ako chces s nim komunikovat ked ho nie si schopna ani pozdravit? ved sa nemusis vlezlo usmievat ked ho pozdravis, pozdrav ho normalne.

Joo Ke

podla toho co pises sa mi zda ,ze prave ty sa dozadujes toho co chyba tebe a jeho postoj moc netolerujes
zmier sa s tym ,ze on o teba (i ako kamarat) nema zaujem