z tmavohnedej prirodzenej na blond šamponom?

ana955

Urcite ti to neviem zarucit, ale Loreal je ovela setrnejsi ako Palette. A podla mna si vyber odtien nie uplne tmavy, ale skus o nieco svetlejsi ako chces dosiahnut, lebo vacsina farieb chyta tmavsie.

Strawberryca

ana955
a Loreal sa mi vymyje urcite? urcite ju pozriem dakujem za radu :) ..na palette som pocula len zle ohlasy preto som chcela vedet ci ma aj niekto iny vymyvatelne

ana955

Strawberryca, skus Loreal Casting. V ziadnom pripade nekupuj tie Palette Color Shampoo, lebo tie aj ked sa maju vymyvat, tak sa ti nikdy uplne nevymyju a chytaju vsetky na cierno.

Strawberryca

ved prave to ze nechcem to cierne...preto sa pytam :) nemam este kupenu zatial..ved vies som pisala ze nemam este farbene vlasy a vobec ziadne skusenosti s farbenim preto chcem skusit farbu ktora sa vymyje po niekolkych umytiach...ale nepoznam kto take vyraba

jankaaaaaaaaa

jaj ci este si nekupila :D kup si taku aku chces, len musi to byt aspon o trochu tmavsia farba ako tvoja aby ti chytila.

Strawberryca

ja mam takej tmavo hnedej ale nie zas uplne taka prava hneda da sa povedat ..ano chcela som blond ale sak ste ma tu uplne odradili nemyslela som si ze na blond je to taky problem...:)