Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

znamienka po celom tele :-(

Príspevok v téme: znamienka po celom tele :-(
Patrik222

Dobrý deň. Mám 17 rokov a telo mám pokryté množstvom znamienok. Len na oboch rukách ich mám spolu vyše 150 a to určite nie je normálne. Mám kvôli tomu nízke sebavedomie a za svoje telo sa hanbím. Navyše tie znamienka mi stále pribúdajú a stále sa tvoria nové, nedokážem sa s tým zmieriť, pretože si nie som nikdy istý na akom neobvyklom mieste mi znova pripudne znamienko. Namáte to niekto tiež tak? Chcem s tým zájsť ku kožnej na kontrolu, ako to prebieha? Budem sa tam musieť celý vyzliecť? Platí sa za to? A nie je šanca že by sa aspoň tie svetlé dali nejako nechirurgicky odstrániť, napríklad nejakými mastičkami, niekde som počul že na to zaberá kokosový olej, je to pravda? Prosím poraďte. ďakujem Keď som v 17 rokoch takto poznamienkovaný, tak si radšej ani nechcem predstaviť ako budem vyzerať keď budem starý :(

jajaja295.

vacsie znamienka si mozes dat odstranit chirurgicky, ale za kazde si musis zaplatit, sumu ti povie chirurg...daju sa odstranit aj laserom, ale to lekari neodporucaju

tpch

Bohuzial, kokosovym olejom znamienka neodstranis. A urcite sa nepustaj do odstranovania znamienok sam!!!
Chod na prekontrolovanie ku koznej, vyzlecie ta do trenirok a takou specialnou lupou ich poprezera a povie, ktore by mohli byt casom nebezpecne a odporuci ich odstranenie. Bohuzial nadmerna tvorba znamienok sa neda zastavit. Vyber si koznu doktorku, ktora sa zaobera specialne znamienkami.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

znamienka po celom tele :-( - Fórum - ZDRAVIE.sk