Objemovka - biceps

Príspevok v téme: Objemovka - biceps
Peter0000008

Zdárek ;) cvičím už 5 mesiacov mám 16 rokov výsledky sú ale už asi 2 mesiace pri bicepsov stojím na jednej váhe neviem čo dalej objem ruky stejný a ked si pridám čo už len 2 kg je to vela stále som a jednej váhe cvičím 3 - 4 krát do týždňa beriem Kreatín mám to rozdelené na (biceps, nohy, brucho, prsia)a další deň (chrbát, brucho, triceps)

peter0000008

strava ? tak jem Obed a večera na obed hlave viac mäsa na večeru niečo slabšie možno to bude aj stravou neviem :/

xdanielax

glutamin papam aj ja, z toho ti svaly neporastu :)

kreatin je ok, aj protein, aj ten glutamin je ok, to nehovorim, ale to je aminokys. ktora primarne neovplyvnuje rast svalov.

Este si myslim, ze dolezita je aj regeneracia. Necvic dva krat biceps. Skus celkovo zmenit svoj treningovy plan na najblizsie povedzme dva - tri mesiace a potom zas. Rovnako ako cviky zmen aj intenzitu. Na internete je plno roznych objemovych treningovych planov, co asi urcite vies.
Stravu mas v poriadku??

JonnyRambo

ba ano.......proste tie svaly po case stagnuju. Vidim to na bratovi. On chodi cvicit fo fitka s profikom trenerom. Ale proste jak pozeram tak pozeram, ten brasko ma svaly uz rok rovnake. Uz ziaden narast svalovej hmoty. A to uzival aminokyselinove tabletky a teraz proteinovy prasok. Nic, uz proste nic mu nerastie. Ibaco je niekedy spuchnuty, viac alebo menej, ale cistej svaloviny mu uz nepribuda. Ale ja som mu odporucil aby skusil L-glutamin od Biotech, lebo tito namakani svalovci to beru. Ale nejak sa nepreonacil. Inu radu mu uz neviem dat.
Co dodat, je to mozok, ten riadi svaly. Podla toho ake su hladiny testosteronu a rastoveho hormonu, take su tie svaly a taky je muz.
Mate niekto iny nazor??

perer0000008

2x do týždna(Bicepsový zdvih s činkou 10x, Bicepsový zdvih s jednoručkou 10x na jednu aj druhu, Koncentrovaný bicepsový zdvih, 10x na obe , Bicepsový zdvih na lavici s činkou10x, zamozrejme popri tom aj prsia a nohy a brucho a tak cvicim stale hodinu ale na plno uz dlho a stale nic :/