Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest v krizovej oblasti

Leonka77

mozes mat aj jednu nohu dlhsiu ako druhu o par mm, ale to ma vela ludi a preto vznika skolioza.a ako napisala dafne, treba zajst na rehabilitacne, lebo sama si mozes este viac uskodit. a skus brusaky robit, tym nic neskazis, bezni ludia ich maju velmi slabe a preto si namahaju chrbat. a dolezite je spravne pri cviceni dychat :) najdes na nete

dafne

tibi..odporúčam ti najprv zájsť na rehabilitačné odd...pretože tie cviky sa musia vykonávať správne ináč si môžeš viac poškodiť ako pomôcť....ja som po operácii platničiek,takže viem,že je to naozaj dôležité....

tibi 2

vdaka, za preklad nalezu, zacal som patrat po nejakych cvikoch.
obvodny mi nic nepovedal k nalezu a ortoped ma vela ludi, takze termin az koncom roka.

jankaaaaaaaaa

vybocena chrbtica dolava, na dorzalnej casti 3tieho driekoveho stavca mas vyrastok (tieto vyrastky vznikaju z pretazovania stavcov pri nespravnej stavbe chrbtice)
a mas vyvojovu chybu - "rozstiepenu chrbitcu"
treba cvicit, cvicit, cvicit. plavanie a vsetky ostatne cviky na chrbticu aby sa vyrovnala

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest v krizovej oblasti - Fórum - ZDRAVIE.sk