Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vlaky

0mega

no svajciari su celkom kultivovany :)
tam nenajdes spinu na zemi a to je kazdy piaty clovek cudzinec..
alebo som len slepy..
no dnes uz mam pochybnosti, ze je niekde normalna spolocnost..
kazdy je otrok.. ale nema ani paru o tom, ako velmi..
mozno sa prestahujem niekam do lesa :D

slnečnicaa

Omega
je tam to ALE. Slovak s priemernym platom Slovaka by si nemohol dovolit cestovat za take prachy. Nemci maju malo vyuzivane vnutrostatne vlaky, u nich ide skor o medzinarodnu prepravu a ta je fakt na urovni, ako pises a ked chce cudzinec cestovat, nech si zaplati-ved nema na vyber. Je pravda, ze by stacilo z troch firiem spravit jednu poriadnu, vyhodit polovicu managmentu a na celo dat niekoho, kto sa rozumie problematike-asi hovorim za vsetky statne firmy.
U nas su vozne stare, je to pravda a stareho psa novym kuskom nenaucis. Aj keby sa neviem ako vyumyvali, spina je tam zazrata a sedacky vysedene. Vsimla som si vsak, ze ich zaraduju len ako poslednu moznost, napr ako piatkove posilove vozne-ved student znesie:-)
A minuly tyzden som videla krasnu novu a vonavu dvojposchodovu supravu, len dokedy bude krasna, cista a vonava-vsetko je to o ludoch
Kde existuje kultivovana spolocnost??

0mega

slnečnicaa

ano mam.. myslim ze to bolo cca 60eur za 100km spatocny listok. (2.trieda)

ale bola to UROVEN..

a jasne ze za spinu vo vlakoch su vinni CESTUJUCI.

a vies kto nesie najvacsiu VINU ?

politici!

bol niekto v Singapure?

odvazi sa niekto vyplut zuvacku na chodniku u nich ?

ak ano, posedi si par chvilok vo vazani.

toto by som extremne privital.

to iste za spacok od cigariet...

proste bud jednu pastovicu, az ho dostanem do bezvedomia, alebo progresivne tresty v base.

preco by som ja, kultivovany clovek, mal trpiet HUMUS a SPINU na ulici?

ja mam na toto uz take nervy, ze raz na mna spadne spacok, alebo na moje auto (kedze ho vyhadzuju aj z auta), tak mu/jej robijem nieco.. alebo sa na vsetko vykaslem, a odidem z tejto vsivavej krajiny niekam do KULTIVOVANEJ spolocnosti..

btw, rano alebo cez vikend rano. tj 05:00 su 4 vagony, kde je obsadenost mozno 10 cestujucich, no ale za najvacsej spicky, je 8 vagonov..

lienocka2

Čo ja cestujem vlakmi, tak kupé sú 8(4 na jednej strane, 4 na druhej), ale nikdy som tam nevidela viac ako 6 ľudí(dospelých). 8 priemerných ľudí by tam bolo naozaj natlačených. Ale ak by ste šli partia, tak to by vám asi nevadilo.

slnečnicaa

Už dlhú dobu som nešla vo všivavom vlaku a to cestujem minimálne raz do týždňa z ba na všetky smery. Najlepšie by bolo otvoriť na východe detašované pracoviska všetkých škôl v ba a bol by pokoj:-)

xy:)

no.. ale niekedy sa naozaj da odhadnut, ze pojde viac ludi, stacilo by pripojit viac vagonov ale nieeeee, tu je to obrovsky problem.. a potom je to cestovanie fakt zazitok, a to nehovorim, aky je vo vlakoch humus, ze sa potom clovek musi vydezinfikovaat od hlavy az k pate a musi dat vyprat vsetko co mal na sebe oblecene..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vlaky - Fórum - ZDRAVIE.sk