Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

10 000 krokov denne

Príspevok v téme: 10 000 krokov denne
0mega

Poculi ste o tejto teorii?
Zevraj 10 000 krokov denne napomaha ku zdraviu a celkovo byti fit.
Zaujimalo by ma, ci je to pravda a ci to ma vobec negativa.
Napriklad, mozem spravit 100 000 krokov denne? :D

Ale seriozne teraz, 10 tisic krokov, to je 7 az 8 kilometrov denne.

Hypoteticky, bezny clovek dnes vstane, ide sa najest, prejde 100 krokov do auta, zaparkuje 20 krokov od prace (avsak toto miesto hlada tak, ze prejde rovnaky blok budov 5-krat, pretoze sa mu nechce zaparkovat 50 krokov daleko) v praci, ak je sedava, skoci 3x pre kavu, cize tam ma 300 krokov. Pride domov a dokopy ma maximalne 2 az 3 tisic krokov.

Potom cudujme sa svet, preco sme tlsti. :D

Deria

ano, nieco na tom bude. existuje jedna odtucnovacia zdrava metoda, kde musite o.i. brat vitamiy a mineraly ale popritom urobit denne xy krokov - patri to automaticky k tomu.
moja suseda ma 72 rokov a nachodi denne so svojim psom 8-10 km. ked raz prisla po velkej ture (cca.12 km)domov, hovori: dnes sme toho presli, chudak pes!

majkazz

to, ze denne nespravime tolko krokov, je dan za moderny zivotny styl. nasi predkovia by to neriesili. vychodna medicina stale operuje s tymto cislom, a ja sa s nim stotoznujem. napriek tomu presedim cele dni, nemam na vyber, a odnasa si to cely organizmus... :( aspon, ze mam havkaca, ten ma nuti hybat sa :)

Annika1987

to je pravda. mam na mobile krokomer a ked chcem nachodit 10 000, tak to aby som si naplanovala nejake nakupy :D vtedy to nabeham :D
a ked idem niekam do prirody, tak vtedy sa to tiez da, aj 16 000, ale v beznom zivote pochybujem, ze clovek len tak mimovolne nachodi denne 10 000 krokov

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

10 000 krokov denne - Fórum - ZDRAVIE.sk