Osuchane pysky?

Príspevok v téme: Osuchane pysky?
norweg

beriem entizol, orálne aj vaginálne, mala som zelený výtok..
posledné tri dni ma tam dole páli, zvonka, akoby som mala ošúchané pysky. sú trošku väčšie,ako aj klitoris a chodím na bicykli teraz, čo mi tiež niekedy prekáža. žeby to bolo z toho? a z tesných rifiel? výtok nemám žiadny, cítim sa ok, len toto ma hnevá .. bolí to, hlavne, ked sedím ..

čo si môžem na to dať??? dakujem

norweg

tpch- nosím intímku, takže v tom nevidím až taký problém :-) a ked som ho mala, tak som tesné rifle nenosila, to sa už vyliečilo, takže darmo si tak prudko uprimná. trošku mimo, ale snaha bola, celá tpch :-D

Bianca, dávam si na to sudocrem, zdá sa mi, že sa to lepší :-) a zajtra si isto do práce nedám rifle. a nemyslím si, že s týmto treba ísť k doktorovi.
a k tomu výtoku, je tu dosť tém s týmto problémom, tak si prečítaj, budeš mudrejšia zas o čosi :-)

Bianca1236

tpch- LoL
norweg- chod urcite za gynekologom, prestan nosit tesne rifle, radsej nieco volne. hygienu dodrziavaj, mozes to mat len zaparene. daj si kupel sedavy s morskou solou a kup si masticku na zaparenu prdelku. a bicykel odloz na nac. ale musim priznat ze o zelenom vytoku som v zivote nepocula, ale tak stale sa ucime ze...

norweg

no ved, síce ide zima, ale dám si pancucháče a vyskúšam :-) tiež si myslím, že to môže byť z toho všetkého, to tie väčšie pysky nie sú až také skvelé .

dakujem