Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

invalidna podpora

Iveta Michael

mts414

pozri sa to záleží len od toho na koľko posúdia lekári závažnosť choroby vieš...

ja som trpela úzkosťami a užívam na to lieky 3.rok a mi aj pomáhajú no zase na druhej strane mi priťažuje situácia...už tretí rok som nezamestnaná lebo mám TZP-čko a ťažko si hľadám prácu ked nemôžem pracovať manuálne...a na 3 zmeny..

poradím ti daj si žiadosť o invalidný dôchodok na Soc.poisťovňu a ostatné ti povedia oni..predvolajú ťa na posudkovú komisiu a tam sa rozhodne..mne napr. môj psychiater povedal že ak nemám nejakú psychozu tak nepochodím...ale predsa ma uznali,hoci len čiastočne...tak skús to a uvidíš!

luciano

Samozrejme aj na Slovensku môže byť priznaný invalidný dôchodok aj na duševné choroby. Musíš však mať na to príslušnú diagnózu. Na neurotické diagnózy, ako je soc. fóbia a depresia sa môže priznať tak maximálne 55 %. Na plný invalidný dôchodok by si musel mať k tomu ešte nejakú psychotickú chorobu napríklad schizofréniu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

invalidna podpora - Fórum - ZDRAVIE.sk