Ako musi vyzerat zena...?

Excita

Ja som zena, ale na zaklade pocetnych nazorov a rozhovorov s kamosmi, ci snubencom - šupa je proste kočka na prvy pohlad. Dlhe vlasy, dlhe nohy, pekne prsia, pekne crty tvare - za takou sa urcite otoci kazdy chlap ... a bohuzial zeny, ale muzi supou nazyvaju predovsetkym tak trochu extravagantne zeny, o ktorych si vacsinou muzi pomyslia, ze su bud stetky, alebo ze taku zenu nikdy mat nebudu... :) Cize supy su vyrazne viac sexy oproti ostatnym zenam... a ked je dotycna aj tak trosku hlupucka, ale tak milo, naivne, to je udajne tiez pritazlive :) Co sa tyka supa chlapa - v mojom zneni je to tmavy alebo holohlavy muz, s vyraznymi crtami tvare, dobrou stavbou tela(prirodzene, nie umelo namakany - to neznasam!)a samozrejme musi byt aj vkusne obleceny.... a ked ma este aj sebavedomu chodzu... hmm no to je supa chlap... :)

Maih

Supa zena by mohla vyzerat ako napr. Surovcova, na farbe nicoho nezalezi, sak aj ta modra z avatara sa mi paci :). Hlavne nech ma aspon nejake krivky. Mentalne skor taka hrava, mozno az trochu detinska. A pre mna takato zena moze mat na sebe cokolvek kludne aj papierove vrece a bude pritazliva, ale ked si este da nejake obtiahnute dzinsy tak to uz sa tazko neobzriet. Ak to prezenie napr. ze ma kratku kozenu skunicku s nejakymi sietovymi silonkami a ktomu vysoke podpatky tak to sice bude uchvatne ale to si poviem, ze tak by mohla chodit iba keby som bol jediny chlap na svete, pretoze sa mi daleko vzdialila od takej tej predstavy princeznicky.

ja40

jajka paci sa mi,co si napisala ten posledny prispevok :-)a nielen ten,si tu jedna z mala,ktora ma hlavu a srdce namieste...samozrejme,ze su tu viaceri,ktorych nazor a rada ma zaujima,ale mam tu tzv.srdcovky :-)

jajka001_

no moj typ si neni. nebavi ma lezat na slnku a rasisticke reci tiez nemam rada. co sa tyka vyzoru , je irrelevantny, nakolko ludia sa neustale menia.

bruno127Z4U8

bože si jak rýchlo tam napísala sorry dalšia moja vlastnost som hanblivý aj na facebook som si dal s velkou námahou fotku:D nie že by som bol škaredý ale nvm ... sorry a fotku fakt nedám len povedc aky je tvoj typ a či sa to nejako zhoduje

bruno127Z4U8

ešte som zabudol koníčky:) rád športujem milujem každy spločenský šport, rád behávam, korčulujem, pozerám filmy , hudbu( reggae, vlastne všetko čo sa dá počúvať), nerád nakupujem ale zase nechodím v chudáckych handrách, rad sa kupem milujem more (som sa mal narodiť pri mori abo madarov by mohlo zatopit:DDD) a moj naj konicek no opalovanieeee:) a rád leňoším a milujem spánok dokážem preležať cely deň:D ok sorry za tolko textu:D