Ako musi vyzerat zena...?

bruno127Z4U8

caute som tu zase nakukol, celkom zaujímavé téma toto, a záujímalo by ma už totu bolo spomänuté nižšie ako by mal vyzerať "šupa" chlap- nie šupák:D možem tu osebe nečo napísať ako vyzerám a na základe toho by ste ma mohli zhodnotiť viem že ste ma nikdy nevideli ale skúste, takže základné info som chlap:D meriam 186 cm, 77 kg začal som chodiť 2 týždne dozadu do posilky:P mám tmavšiu pleť, nie cigáň:) mám špinavý blond také nie dlhé nie krátke vlasy max 4 cm nosím ich na strapato jak sa zobudím rukou upravím a idem:) tmavo modré oči , nosím bradu nie fúzy ani koziu briadku neviem ako to povedat no po celej tváry nie po celej ale no však viete a nie moc dlhú max 0,5 cm a už to oholím , postava: tááák dve ruky , dve nohy 20 prstov telo normáálne :) som ako tak inteligentný chodím na OA som v 4 ročníku učím sa na 2-jky 3-jky
povaha : rád sa zabávam, som spolahlivý, pracovitý furt mám nejakú brigádu nejsom zlatokop s dievčatami mi to neklape abo neviem ako na vás:) nvm sa hanbím v prítomnosti peknej baby:/ menej komunikujem ale mám špecifický humor ,že ked už niečo jebnem tak to stojí za to:) nvm to je asi vše keď potrebujete nejaké info mi tu napíšte si to niekedy tu kuknem ked tu budem:D

megi118

hlavne by mala byť slušná,a milá-može byť žena akákolvek krásna,ale ked otvorí ústa,a vyjde z nej otras slovník-fuj je to nepekné.
Nepoznám už ani jednu,ktorá by sa správala slušne anepoužívala vulgárny slovník.

jahodka123

Dosť zložitá otázka, nakoľko má každý iný vkus. Nie nadarmo sa hovorí sto ludí, sto chutí. Niekto má rád velké kozy, ďalší zase velký zadok, niekto má rád plnšie tvary, další zase plochú z každej strany. To isté sa týka farby vlasov, očí, atd atd. A ked ste to tu už spomenuli, tak sorráč, nechce sa mi to čítať :D

jajka001_

supa chlap? velmi inteligentny, dobre vyzerajuci, s moralnymi hodnotami a kulturnymi zaujmami,ktory vie co chce, ako to dosiahnut a ma charizmu.

awatarka

a ako musi vyzerat supa chlap?
mne by bolo asi jedno akej farby ma vlasy,len nech ich ma ako tak upravene.
aj uplne bez vlasov sa mi pacia:)
asi by som si vsimla oci,zuby,uzmev,ruky.a paci sa mi ked maju muzi strnisko nie uplne vyholeny tak nejako pekne upravene:)a asi by mi bolo aj jedno ako vyzera len nech sa o seba stara skvor by mi zalezalo na inych veciach.
podla mna pekna zena je angelina jolie a pekny muz brad pit:)))).oni su v mojich ociach fakt ze supa par:)

ja40

bruno som presne taka a este lepsia ako si opisal az na to,ze som "ciganka" :-)
nastastie to ani mne a ani mojmu "neciganovi" nevadi :-)