Ako musi vyzerat zena...?

soft beauty

Aja02, tak ja som ta posledna, ktora by mala komplexy, ale vidim, ze teba to najako zobralo... praveze mi nedalo reagovat na prispevky tu, precitaj si vsetko.. praveze brunety zacali same vypisovat, ako nemaju radi blondinky ake su krasne v porovnani s nimi a pod., takze neviem, kto ma potrebu si nieco dokazovat :)proste brunetiek je viac, chapem, ze su v prevahe a blondiny to maju v pazi, lebo vedia :D len som musela povedat nazor :p LETICIA a prirodne zlte vlasy som v zivote nevidela.. a zlte vlasy sa mi vo vseobecnosti nepacia, to zase take blondiny ja nemusim tiez... ale tak peace, aj tak si kazdy mysli svoje a ma svoju pravdu, mat taketo problemy :D

abrhplus

jediná blondína kt sa mi páči a tak by som chcela vyzerat je ADELA BANášOVá,bola by som rada keby som tak vyzerala hlavne jej lebka sa mi páči aj jej humor povaha

fb

Aja02
suhlasim!! presne si to vystihla!!!! :)
ludia kazdy mame iny vkus !!tak sa tu nehadajte !! mne sa pacia brunety tie su naj , moj nazor !kazdy si tu napise vlastny,ale tym padom sa tu kvoli tomu nemusite hadat :D

Aja02

soft beauty: Ty mi prídeš ako zakomplexovaná blondína, ktorá si umelo zvyšuje sebavedomie tým, že si nahovára, že blondínky sú tie najkrajšie ženy na svete a brunetky, ryšavky a čiernovlásky sú škaredé. :-D Ak máš komplexy či pocity menejcennosti kľudne si založ tému v sekcií Psychické/Osobné problémy. Tam ti istotne poradia. :-D

elza77

ja neviem co sa tu hadate nad takymi hlupostami. pekne zeny sa najdu aj medzi brunetkami aj medzi blondinkami.

ale blond vlasy su predsa len viditelnejsie a pritazlivejsie, staci pozriet na showbiznis - naozaj slavne hviezdy, na ktore sa ani po dlhych rokoch nezabudlo, boli blond /Marilyn, Bardot atd./ to je rokmi overena pravda, staci sa pozriet na spevacky ci moderatorky televizii, aj ony to vedia

ana955

No co sa tyka Victorias Secret.. tak ak Adriana Lima alebo Miranda Kerr je nic moc, tak uz potom neviem.
Inak mne sa velmi paci tato dievcina, je spevacka :)
static.desktopnexus.com
Potom napriklad Megan Ewing, v tomto klipe je super:
www.youtube.com
A potom este vela inych.

jankaaaaaaaaa

ja som tiez blond od narodenia, take spinavo blond vlasy mam. ale mam tmave obocie a tmave mihalnice. a podla mna to vyzera uplne nevkusne. uz od kedy mi mama dovolila som si vzdy farbila vlasy na tmavsie, mam modre oci a milovala som kombinaciu cierne vlasy +modre oci... ale bohuzial mne tmave vlasy nikdy nesli :D lebo mam svetlu plet. teraz mam vlasy cervene a musim povedat, ze to muzov pritahuje este viac. moj priatel je z tych cervenych vlasov cely bez seba..
ale tiez nie kazdemu sa cervene vlasy pacia

LETICIA

sofit to mi nechci povedat, ze mas tmave obcie a blond vlasy, skor by som povedala, ze ich mas zlte ako blond, ked su prirodne

soft beauty

..tak som blondina, ale urcite nemam svetle mihalnice ani obocie a som prava blondinka, takze tak....a pozrite si victoria secrets fashion, tam 95% su blondinky a tie ostatne aj tak nic moc.. a ze niektore blondiny su nevyrazne bez make-upu?? ok, my zase nezarastame ako chlapi :D