Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako musi vyzerat zena...?

bibba

ale este jedna vec. preco by som zato nemala mat rada blondiny? boze, taku blbost moze napisat len blbec, sorry :) mne je jedno kto jak vyzera, len hovorim, co sa mi paci...

bibba

nikdy by som nechcela byt blond a pochybujem ze nadherna ciernovlaska alebo brunetka zavidi blondine :D tmavovlasky su sexy, ja si bi, a tmavovlasky su moj typ, aj co som sa s tym v zivote stretla, chalanov viac pritahuju tmavovlase baby ;)
pekne snede, pekne pery, pekne vyrazne oci a pekne vlasy. takych je malo blondin ;)))

Limberka7

pre mňa krásna žena musí byť hlavne ženská. nemám rada (a nie, nie som lesbička ;)) ) tzv mužské typy - oblečú si volné rifle, velikú voľnú trigovicu atď.. pre mňa toto nie je ženské oblečenie. skôr nejaké pekné obtiahnuté rifle, legíny, áno aj tie minisukne ale celkovo k tomu zladiť outfit aby to nevyzeralo príliš lacno, svetríky, blúzky, obtiahnuté tričká, kabáty, podpätky - jednoducho elegancia (aj keď samozrejme niekedy športové oblečenie potrebné je, ale aj to sa dá vykúzliť ženskejšie a nie ako to predvádzajú niektoré ženy).. nejaké to vkusné prikrášlenie na tvári, dlhé zdravé upravené vlasy, upravené nechty, pekné doplnky..... :)

a podľa mňa sú skôr krajšie brunetky. kedysi som chcela byť blondínka, ale už ma to prešlo. nič v zlom, ale blond vlasy mi prídu také prvoplánové, "lacnejšie" ako brunet. tie mi prídu také tajomné, nedobytnejšie..

ale 100 ľudí, 100 chutí tak je zbytočné posudzovať/odsudzovať.. každá jedna sme pre nejakého muža pekná :))

Aja02

soft beauty: Ja som brunetka a môžem ti garantovať, že im nezávidím. Kto má zdravé sebavedomie nemá potrebu závidieť druhým. ;-) Aj kebyže sa postavíš na hlavu- brunetky sú krásne. :)

annieee

leticia presne,blondinky bez make upu su nevyrazne,musia si viac nalicit oci aby boli pekne.brunetky mi prijdu ze maju vacsiu iskru:)

bingham

no tak daj mi niaky poriadny...lebo ja ich mam celkom rad...som zvedavy teda :-*

soft beauty....neviem ako by som ti to napisal...ale brunetky maju v sebe nieco...co blondinky nikdy mat nebudu...aspon u mna je to tak ;)

LETICIA

blondcky su take nevyrazne, ale je pravda, kazdy ma iny vkus, mne naprikla na blondinach sa nepaci, neviditelne obocie, mihalnice ta biela pokozka, ale niekomu sa to paci, ved co by potom bolo, keby kazda bola rovnaka :-D

annieee

soft beaty ja som brunetka a som strasne rada ze som brunetka:)kazda ma iny vkus,poznam muzov co uprednostnuju blondiny ale poznam ovela viac co maju slabost na tmavovlasky

soft beauty

.. tak brunetiek je strasne vela a jasne, ze nemaju radi blondinky, staci, ked si pustia TV a pozru sa na vacsinu moderatoriek- proste na reprezentativne typy... ja keby som bola brunetka, tak by ma mrdlo od zavisti :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako musi vyzerat zena...? - Fórum - ZDRAVIE.sk