permanentne zapaly vo vagine, kandidozy, ureaplazma,stafylokok, e.coli...

Príspevok v téme: permanentne zapaly vo vagine, kandidozy, ureaplazma,stafylokok, e.coli...
carcassone

Prosim Vas RNG, mohli by ste mi napisat ako by som mala uzivat Citricidal? Mam doma 30 percentny roztok GSE, uzivala som ho par tyzdnov 20kvapiek 3xdenne v pohari vody. Ale nezabral. Vo vytere z posvy mi nasli stafylokoka, pred tym som mala ureaplazmu, a pred tym e.coli,pravidelne trpim silnymi mykozami takze som uz brala vela antibiotik, no tie zaberu vzdy len nachvilu. Som z toho zufala. Sex je bolestivy, pretoze ma pali a reze, manzel je uz z toho zufaly a ja tiez. Ked Citridical nezabral isla som ku gyn. a ta mi predpisala zase Entizol, ale ten uz odmietam brat. Prosim ake davkovanie GSE by ste mi odporucili aby mi naozaj zaberal? Popripade mozeme tuto komunikaciu posunut do mailovej formy ak chcete. dakujem velmi pekne

RNG

oprava, zdvojnasobnit. Inac ked mas peroblem s horkou chutou je aj forma kapsul, ktore maju 125 mg=12 kvapiek alwebo 250 mg =25 kvapiek a takto sa daju brat bez horkosti aj vyssie davky GSE/citricidalu.
A znova tu sponeniem, pre kazdeho na zvysenie imunity a ine udrzobne zdzdravotne ucely odoporucam si doplnit selen, zinom, jod, vitaminy C, E a D-3, cistit si cievy lecitinom a brat obcas probiotika.

RNG

V prvom rade si skontroluj, ci mas GSE z firmy NutriBiotic, lebo len ten obsahuje povodny pravy citricidal. Davku mozes aj zdvojansovot, tj 120 kvapiek do litra vody a pit po malych glgoch cely den.
Mykozy su casto nasledok brania atb, kde atb potlaciamuzitocne probiotika a ine bakterie, ktore inac kontroluju mykozy, aby sa nepremnozili.
Ak mas candidu, pozri cez Google.sk zadanim rng, candida.Tam je to podrobnejsie popisane, spolu s dietou a doplnkami na to.