Chcem napísať bývalej

Príspevok v téme: Chcem napísať bývalej
saguu

S bývalou priateľkou sme sa rozišli asi pred vyšše 3 rokmi. Teraz mám dva a pol ročný krásny vzťah. Lenže niekedy mávam nutkanie sa ozvať bývalej priateľke, len tak ako sa má, ako sa jej darí... Rozišla sa ona so mnou a chcela byť len kamoška, lenže ja som to nezvládol a prerušil s ňou kontakt, dokonca ani na ulici som ju nepozdravil ak sme sa náhodou stretli. A teraz by som jej najradšej napísal. Nie, že mi chýba, to nie, len by som chcel prehodiť kus reči. Mojej terajšej priateľke by sa to určite nepáčilo, vy si myslíte, že je to v pohode mať takéto pocity? A bolo by správne jej napísať?

ta3

podla mna mas vycitky svedomia, ze si ju vtedy ani len nepozdravil, ked si ju stretol a asi by si jej to potreboval vysvetlit a ospravedlnit sa, ja si myslim, ze taketo a podobne pocity su bezne, len neviem, ci je to rozumne co chces urobit, pretoze by to mohlo spravit viac zla ako dobra, Tvojej terajsej priatelke by sa to nepacilo ako hovoris, tak nemal by si to riskovat ak mate pekny vztah, ved ak byvala nezije daleko, mozno ju casom stretnes a povies jej to osobne a ak zije dalej, ze je mala pravdepodobnost nahodneho stretnutia, tak jej zatelefonuj, vidim to ako prijatelnejsiu formu ako ten list

Deria

Takze najprv si poloz otazku preco jej chces pisat a aky by to malo mat zmysel. Skus si na to odpovedat a podla toho konaj.

Deria

Preco jej chces pisat, ked mas novy vztah? Si v nom stastny? Ak ano, radsej by som to nechala na pokoji. Pises, ze ona nechala teba, mozno je to z tvojej strany stale nedopisana kniha a v podvedomi si jej neodpustil.