kalendar Astrologia 2012

bella12

ta3, ak sa diali veci na kurze Silvovej metódy, tak to nebolo božím pôsobením. Táto metóda má špiritistické a okultné pozadie. Ak jej zakladateľ hovorí o tom, že v hladine alfa sa človek otvára vyššej inteligencii, nemyslí tým Boha, ale temné sily. Duchovní poradcovia, ktorých človek prijíma ako sprievodcov tiež nie sú dobrí anjeli. Aj keď Silva hovorí, že verí v Boha, v skutočnosti vzýva vyššiu inteligenciu, ktorá nie je Bohom. Boh ako láskavý a milujúci Otec by nikdy nedaroval človeku mentálnu moc ovládať iného človeka, programovať jeho správanie, a tým ho zneužívať na svoje ciele - a Silvova metóda toto umožňuje. Boh je prvý, ktorý rešpektuje slobodnú vôľu každého človeka.

Nie je zriedkavosťou, keď sa z účastníkov týchto a podobných kurzov spadajúcich pod hnutie New Age stávajú pacienti s duševnými chorobami - od úzkostných a depresívnych porúch až po vážne diagnózy z okruhu schizofrénie.

ta3

Sweater
naozaj len ten, kto sa presvedci na vlastne oci zmeni nazor, ja som pred rokmi absolvovala Silvovu metodu a tam ake som zazila veci, ked sme mali prakticke cvicenia, tak tiez som len tak valila oci, ludia malo vedia o tychto veciach, necudujem sa, ani velmi nemaju odkial vediet, v skole ich to nikto neucil a ak malo sa zaujimaju alebo malo citaju, tak fakt nemaju odkial o nich vediet
prave to na fore som sa dozvedela, ze padla vlada, tak am vsetkym drzim palce, aby sa Vam polepsilo

sweater

verim ze polohy telies vo vésmire a vsetky tie osoatne veci maju extra velky vplyv na nas zivot, uz to ako sa narodime. excell nechcem ta presviedcat, len ti odporucit len ak mas moznost skus ist za niekym, kto je v tom naozaj odbornik, robi nejake seminare atd. skus mu dat presny datum narodenia a ak budes vediet aj hodinu tym lepsie, osoby ktoru si myslis ze najlepsie poznas, a nechaj si od neho opisat jej osobnost, a potom si o tom utvor nazor, ja ked som jedneho takeho pocuval, skoro som padol na rit :), pred tym by som sa len pousmial ze sarlatan obycajny ale teraz :), uz ani tak velmi nepochybujem ze existuje vestenie, a vela nadprirodzenych veci. proste myslim si mozme dovolit byt skepticky voci nejakej veci az ked si o tom pozistujeme co mozno najviac, a nie predom to odsudzovat. BTW tyzdenne horoskopy z noveho casu asi nerobi skutocny astrolog :)

Frant.

Súhlasím s Excell astrológia je veľký podvod na ľudoch.Pridávam,že ľudia si dávajú vykladať z rôznych kariet,kyvadielka atď.A ešte aj platia za "radu" nemalé peniaze.Aj týto ľudia patria do skupiny astrológov.Ked chcete vedieť ako sa npr.uzdraviť,pozrite si ekzorcistu pátra Eliasa Vellu, ktorý je častým návštevníkom Slovenska Ćiech.Jeho pôvod je Malta.Takéto uzdravenie nieje podvod.A NIč NEPLATíTE!!!

Excell

Z toho je mi jasné že astrológovia sú vlastne podvodníci, ťažiaci z hlúposti niektorých, všetkému uveriacich jedincov.

Excell

TA 3, predpovede astrológov sú len hlúposti. Jedine astronóm pozná pravdu.Astronómovia vedia s neuveriteľnou presnosťou (na sekundy!) predpovedať zatmenie Slnka na stáročia dopredu. Čo je podstatou tej ich schopnosti? Poznajú presne zákony, podľa ktorých sa nebeské telesá pohybujú (toto odvetvie astronómie sa volá nebeská mechanika) a keď poznajú súčasné polohy a rýchlosti všetkých nebeských telies, vedia pomocou týchto zákonov vypočítať dráhy všetkých telies a teda ich polohy a rýchlosti v ľubovoľnom čase. Astronómovia vedia, ako sa nebeské telesá naozaj pohybujú a len preto vedia zatmenie predvídať. Spýtaj sa na dátum a presný čas najbližšieho zatmenia astrológa a nedovoľ mu styk s astronómom ani s astronomickými informáciami. Nebude mať ani tušenie, kedy k zatmeniu dôjde. Ten pre svoje „predpovede“ používa iba slaboduché šablóny, ktoré nič nehovoria o skutočnosti, ale o „znameniach“, „vplyvoch postavení planét“, „dojmoch“ a podobných taľafatkách. Astrológ nepozná pravdu, astronóm ju pozná. Pravda astronómovi umožňuje predpovedať budúcnosť, astrológ o budúcnosti iba nezáväzne tára. Asi tak je to s astrológiou.

0mega

ano ano - raz som videl dokument, ze clovek vidi asi tolkoto:

predstavme si 1 film z fotaku, tj cca 2-3cm dlhy.. a teraz si predstame rad takycht filmov, od los angeles to san francisco, ci tak nejak..
a my vidime len 1 film (tak siroke spektrum) a tych zvysnych milion(y) filmov, to uz nevidime..

a mam to:

1 / (5 / 400 000 000) = 80 000 000

cize vidime len 1/80 000 000 :)))

nepredstavitelna sirka spektra..

a so zvukom to moze byt podobne.. (len neviem presne cisla)

tu je to pekne znazornene: en.wikipedia.org