Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

lepidlo na zube

patdesiatkil

Skoda....ale spytam sa jej,ci mi vrati aspon cast penazi... Noo,aj ona uz to ma 5 rokov....ale povedala,ze na niektorych zuboch to nedrzi...to budu asi tie moje :) dam sem vediet,ci mi tie prachy vrati, no ale dufam ze hej :)
drz palce,a dik ze si sa podelila o skusenost...myslela som,ze to s tym lepom je normalka,ale po tom,co si napisala vidim ze to normalne nieje,preto som skusila odlupnut to....a je mi bez toho lepsie...

katikap

no ked si si to dokazala dat dole tak to ozaj nebola dobra praca. ja po 4 rokoch, ked som to uz nechcela mat som musela ist zubarke, nevedela som si to dat dole bez toho, aby som si neposkodila sklovinu

patdesiatkil

aj mne to najprv naleptala, ale furt sa jej ten kamienok smykal, a lepidlo nechcelo uschnut, tak asi sa jej to dobrblalo.a teraz to drži jak fras....no co uz...moj zubar to nerobi....a ona mi povedala,ze pokial by mi to odpadlo do mesiaca,zalepi mi to zadarmo...no a nechcem si to dat prec,lebo som dala na to celkom vacsiu sumu...no,skratka osrala som sa...:)ale ak mi to odpadne,poviem jej nech sa snaži..:)

katikap

Pokial ja viem robia to zubari, a pred nalepenim mi ho natrela niecim aby to drzalo. a po nalepeni mi okolie vylestila pristrojom s takou gumou ako keby. Ja by som neexperimentovala nejakymi riedidlami, mozes si poskodit sklovinu

patdesiatkil

katikap, praveze to diavca, co mi to lepilo, malo tiez ten kamienok,a mala to velmi pekne, lepila si ho ona.....tak som cakala ze to budem mat rovnake.Lenze nehcelo mi to drzat..az na 3-ti krat to chytilo......mozno uz bola nervozna,tak sa jej to az tak nepodarilo...

katikap

to ti musela zle spravit, ja som mala ten kamienok a dookola som mala vsetko ciste. Troska to zbabrala. Mne to davala zubarka, to zas niekdo nieco robi o com nema ani potuchy. Chod zubarke a ta ti to opravi, ak bude ochotna.....

patdesiatkil

Neboj sa, najprv som si precitala o tom vsetko.......je to lepene lepidlom,ktorym sa lepia fixne zubne strojceky......takze,nic si neposkodzujem

Maros75

Vlep si to rovno do oka.....tam ti to uvidia vsetci.Preco si pozkodzujes vlastny organizmus?? Myslis si,ze je normalne experimentovat s nejakou blbou modou??

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

lepidlo na zube - Fórum - ZDRAVIE.sk