CO BY STE ROBILI NA MOJOM MIESTE???

Príspevok v téme: CO BY STE ROBILI NA MOJOM MIESTE???
megan

Uf,ako zacat?Mam staly vztah(cca 3 roky)Doteraz bolo vsetko ok.Partner v pohode,pekny muz,bohaty...Co viac si moze zena priat?V poslednej dobe vsak na mna nema vela casu(vela pracuje)a po sexualnej stranke to uz tiez nie je ono.Ale na scene sa objavil novy chlap.Fyzicky sa mi nepaci,nie je to sice najhorsie,ale... Nie je velmi pekny.No nieco ma k nemu neodolatelne pritahuje...Staci jediny jeho nevinny dotyk a moje srdce sa ide zblaznit.AKO BY STE TO VYRIESILI VY? Vymenili by ste perspektivny vztah za vztah s clovekom,ktory sa vam vobec fyzicky nepaci a ani nahodou nedosahuje uroven predchadzajuceho partnera,ale citite ze je vam s nim tak dobre ako uz dlho s nikym nebolo? Neviem ci to nie je iba moj ulet(doteraz som si myslela ze svojho partnera milujem,ale teraz pochybujem)Mam vsetko nechat tak,kaslat na vsetko a na vsetkych a na to co si kto pomysli a dat sancu tomuto novemu muzovi?Moja kamaratka tvrdi ze som sa zblaznila a ze mam predsa na viac a viem ze by to takto brali vsetci...Nikdy som nebola povysenecka ani nic podobne a vazim si vsetkych ludi,bez ohladu na to co su,co robia a co vystudovali,ale aj ja podlieham tlaku okolia a nie je mi jedno co si kto o mne mysli(hlupe,co?).ALE JA JEDNODUCHO CITIM,ZE CHCEM BYT S NIM.Zatial k nicomu nedoslo(sexu)ale myslim ze by mi to s nim klapalo lepsie ako s terajsim partnerom...CAKAM NA VAS NAZOR

haepi

myslim, ze je tazko poradit.musis si polozit otazku, ci chces s tym muzom zostat do konca zivota.je pravda, ze 3 rocny vztah sa neda len tak hodit za hlavu a ide sa dalej...ja som zazila 4,5rocny vztah- ked som si uvedomila, ze s nim nechcem ostat do konca zivota,(a tiez sa objavil novy chlap, ktory mi otvoril oci), som to skoncila... zostala som sama, ale pokojna... posledne tri mesiace boli peklo

milli

Dobre, lucca, napísal som len svoj názor, tak ako si ty ponúkla svoj, alebo ktokoľvek iný; nemusíš sa kvôli tomu urážať. Alebo si si taká istá, že tvoja rada je tá pravá? Megan-e som navrhol návštevu psychológa ako alternatívnu možnosť, keď prvotná zlyhá. A nemyslel som tým, aby tam išla riešiť seba, ale jej vzťah s partnerom. Myslel som si, že to z kontextu vyplynulo. A ak sa dobre pamätám v tvojom prípade to bolo ešte úplne inak postavené. Je jasné, že som ako objekt riešenia psychológom musel mať na mysli tvoju kamarátku, veď o pomoc pre ňu som v téme písal. To si z toho nepochopila? A ani to nie je pravda, že každého odporúčam psychológovi, to si si asi zle overila. Keď však do tejto rubriky často prispievajú ľudia s psychickými problémami a traumami, je logické im ponúknuť aj túto alternatívu. Ale môžete sa upokojiť, megan aj ty, do tejto témy už určite viac neprispejem.

lucca

Milli ty si psycholog, že každeho odporučas k psychologovi? Aj mna si už raz odporučila. Je to divné, však človek si vie najlepšie sam poriešiť problemy, pokial to nie je zrele do ruk psycholoda....

Rubi

Dada ale ona podla mna nemiluje ani toho druheho sudiac podla toho ako sa o nom vyjadruje takze tak.No tak nech je potom sama no ;-) ja by som urcite nebola s niekym bez lasky.Ale vidis ze ona bola az ked sa objavil iny tak uvazuje o rozchode.Keby nemala nahradu tak zrejme ostane s terajsim partnerom aspon ja tomu tak rozumiem.

dada

na ozajstnú lásku treba dvoch, nestačí aby ju len on miloval, vam stačí taký vzah? a to je o čom ste s nim z lutosti alebo len aby ste neboli samé?

Kachita

Nikdy neopustaj cloveka, ktory ta miluje, pre niekoho, kto sa ti paci, lebo ten ta necha pre toho, koho miluje!!!!

Rubi

No ja by som partnera na tvojom mieste nemenila zda sa mi to naozaj ako ulet pretoze tvoj terajsi vztah uz zrejme neni to co byvalo ale cokeby si radsej zapracovala na svojom terajsom vztahu?Lebo zo zaciatku je kazdy vztah dokonaly a lakavy a potom zase budes tam kde si teraz a tak sa to bude tocit dokola.Radim ti vaz si co mas.Ked ta niekto nepritahuje fyzicky,chyba tam chemia tak to rychlo krachne a olutujes to.Zalubis sa hned do ineho fesaka ked z teba vyprcha prvotne pobluznenie.By si sa mala zamysliet ze co vsetko pre teba robi terajsi partner a ty ho ides vymenit za cudzieho chlapa o ktorom nevies aky vlastne je lebo cloveka nespoznas dokonale len tak rychlo.Perspektivny vztah sa nezahadzuje len tak za hlavu.